Ogłoszenia 7 XI 2021r.

Ogłoszenia XXXII Niedziela zwykła 07.11.2021r.

1. Dziś zapraszamy w 1 niedzielę miesiąca tj. 7 listopada na spotkanie KŻR na godz. 16.00 do dolnego kościoła. Spotkanie połączone z projekcją filmu „Czyściec – twoja modlitwa może im pomóc”. Film oparty na relacjach i doświadczeniach mistyków: Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej,  św. Ojca Papczyńskiego i Fulli Horak, ukazujący sens modlitwy za dusze czyśćcowe.  Na film zapraszamy wszystkie chętne osoby też spoza KŻR, które chciałyby obejrzeć film. Po spotkaniu wystawienie Najświętszego. Sakramentu o godz. 17.30.
  2. Za tydzień o godz. 16.30 Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. Imiona zmarłych polecanych w wypominkach zostały podzielone na 2 części, natomiast poleconych w Mszy Świętej listopadowej na 3 części. Imiona są opublikowane w internecie.
  4. W związku z awarią auta, które odbiera śmieci na cmentarzu, proszę o cierpliwość i zostawianie śmieci za kontenerem.
  5. Jak już informowałem zakończyliśmy prace związane z remontem placu przed Kościołem w sumie położono 450 m 2 kostki. Czekamy jeszcze na zamontowanie latarni oraz poręczy przy schodach. W tym tygodniu zostały również wymienione wycieraczki przy wejściach do Kościoła, są wydajne i bardzo dobrze odbierają brud.