Ogłoszenia II Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia II Niedziela Wielkanocna a 2021r.

1. Juro poniedziałek i we wtorek o godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Ze względu na ograniczenie liczby wiernych w kościele spotkamy się w dwóch grupach, szczegóły na stronie internetowej.
  2. W najbliższą niedzielę o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Ryszarda. Msza Święta z okazji imienin.
  3. Po niedzieli Bożego miłosierdzia koronkę będziemy odmawiać tylko w piątki po Mszy Świętej wieczornej. Zachęcamy do kontynuowania modlitwy koronką indywidualnie.
  4. Bardzo dziękuję za ofiary jakie zbieramy na figurę św. Józefa do naszego Kościoła. Zebraliśmy już ponad 6500 zł.
  5. Dla osób, które obawiają się uczestniczyć w Mszy Świętej w kościele uruchomiliśmy głośniki przed świątynią o godz. 9.00; 10.30, 12.00 i 18.00. Są również wystawione krzesła.
  6. Proszę o sprawdzenie intencji Mszalnych na stronie internetowej.