Ogłoszenia Niedziela 05.09

Ogłoszenia XXIII Niedziela zwykła 05.09.2021r.

1. Dziś do puszek po zakończeniu Mszy Świętej zbierzemy ofiary, które zostaną przeznaczone dla uchodźców z Afganistanu.
  2. Za tydzień na godz. 10.00 w sobotę zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na próbę scholii, zajęcia będzie prowadził pan Daniel. Dzieci będą śpiewać na Mszy o godz. 10.30.
  3. 26 września po Mszy o godz. 10.30 za dwa tygodnie pierwsze spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Komunii Świętej w maju 2022r.
  4. Przypominamy rodzicom o wypełnieniu deklaracji uczestniczenia w lekcjach religii. Religia w szkole jest częścią przygotowania dzieci i młodzieży do przyjęcia sakramentów i nie zapisanie się na lekcje religii uniemożliwia przyjęcie sakramentu bierzmowania a jeśli dotyczy to młodszych dzieci I Komunii Świętej.
  5. Jest do nabycia tygodnik Niedziela z poprzedniego tygodnia oraz obecny numer w promocyjnej cenie 5 zł. Dodatkowo można nabyć magazyn poświęcony kardynałowi St. Wyszyńskiemu, którego beatyfikacja odbędzie się w niedziele za tydzień w Warszawie.
  6.