Ogłoszenie Niedziela 12.09

1. Dziś na godz. 18 tą zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.
  2. Dziś beatyfikacja kardynała St. Wyszyńskiego, ks. Ryszard, który był święcony przez kardynała uczestniczy dziś w mszy beatyfikacyjnej.
  3. 26 września po Mszy o godz. 10.30 pierwsze spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Komunii Świętej w maju 2022r.
  4. Młodzież która chce przygotować się do sakramentu bierzmowania w połowie 2022roku zapraszamy również po Mszy o godz. 9- ej 26 września.
  5. Ponawiam prośbę do dzieci ze szkoły podstawowej, zachęcam na próbę scholii, zajęcia będzie prowadzi pan Daniel  soboty o godz. 10.00.
  6. W minionym tygodniu zostały pomalowane fragmenty elewacji. Naprawiane tez były schody przed wejściem do świątyni .
  7. W dniu 10 października po mszy o godz. 12 poświęcimy figurę św. Józefa. Na tę uroczystość jest zaproszony prałat Andrea Francia sekretarz nuncjatury apostolskiej w Warszawie. Święty Józef jest patronem rodzin, ojców, kobiet w ciąży, robotników oraz osób umierających. Jest też patronem Kościoła, będziemy modlić się przez wstawiennictwo tego potężnego świętego wybrańca Bożego.