Ogłoszenia Niedziela 10 stycznia 2021

1. Zapraszam do kościoła na kolędę w zmienionej ze względu na pandemię formie. Zapraszamy was poszczególnymi wioskami, ulicami oraz blokami (choćby jednego delegata z rodziny) na Eucharystię w intencji Waszych rodzin. Modlimy się codziennie o godz. 18.00 według planu podanego poniżej. Bardzo dziękuję za obecność i ofiary kolędowe jakie zostały złożone na tacę w dni powszednie.

W tym tygodniu zapraszam mieszkańców:

11 stycznia pon. – Pionierów, Przyszła, Nadbrzeżna oraz 15 Sierpnia blok 49b, blok 49c.

12 stycznia wt. – Spółdzielcza i Południowa, Reja, Północna i ul. Wyzwolenia za obwodnicą, Gwardyjska i Torowa, Środkowa i Klonowa.

13 stycznia śr. – Broniewskiego bloki 1, 2, 3, 4, Spartańska, Gwardyjska, Tomlickiego, Mickiewicza bloki 1, 2, 3

14 stycznia czw. – Miła, Dolna, Zduńska, Tartaczna, Litewska, Głucha ,Wierzbowa, Mickiewicza bl. 4 i bl. 5.

15 stycznia pt.Szkolna, Mireckiego, Otwarta, Zamknięta, Łuszczewskich, Kopernika.

16 stycznia sob.Zamoyjskiego, Kozubowskiego, Boryszewska

18 stycznia pon. – Sienkiewicza, Licealna, Załamana i Krakowska, Towarowa i ks. Janusza, Armii Krajowej, Drobna i Zamknięta, Bema i Górna.

19 stycznia wt. – 15 Sierpnia bloki 49, 49a, 51b oraz Dywizjonu 303 blok 1, 2, 3, 4, 6 i 6a

Całość kolędy w miesiącu styczniu na stronie internetowej parafii.

1. Prezesowi Zarządu oraz firmie Energop z Sochaczewa dziękuję za sfinansowanie zakupu ozonatora, który bardzo dobrze służy już nam w kościele. W minionym tygodniu z ofiar kolędowych zamontowaliśmy trzy automatyczne urządzenia stacje do dezynfekcji rąk, które umieszczone są przy wejściach do Kościoła.
  2. Rozważamy wprowadzenie dodatkowej Mszy Świętej w niedziele odprawianej równolegle w kościele dolnym, jeśli od 17 stycznia nie zmienią się limity osób w kościele.
  3. W miesiącu grudniu zapłaciliśmy miesięczny rachunek za gaz, oraz trzymiesięczny rachunek za wodę, czekam na 6 miesięczny rachunek z energię elektryczną za okres lipiec grudzień 2020. Całość tych wydatków po zsumowaniu wyniesie ponad 10 000 PLN. Podaję tą informację, abyśmy się orientowali w skali wydatków parafii. Jednocześnie dziękuję, za ofiarność.