Ogłoszenia niedziela 12 lipca 2020

1. W parafii witamy ks. Ryszarda Pajdę naszego rezydenta. Ks. Ryszard jest od dwóch lat emerytem wcześniej był proboszczem w parafii w Kamionie Skierniewickim oraz Górze Świętej Małgorzaty. Życzymy księdzu Ryszardowi dobrego pobytu w naszej parafii na długie lata.
  2. Dziś będzie możliwe przyjęcie intencji mszalnych na rok 2021. Prosimy aby zamawiając za tydzień intencje nie rezerwować więcej niż 2 Msze w niedziele na rodzinę w ciągu roku. Intencje będziemy przyjmować za ołtarzem na korytarzu. Wzorem lat ubiegłych jeden ksiądz sprawdzi w kalendarzu datę potem trzeba podejść do proboszcza i zapisać adres w książce intencji
  3. Dziś na godz. 18.00 w niedziele zapraszamy małżeństwa. Po Mszy Świętej będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i modlitwy w intencji rodzin. Modlitwę poprowadzi grupa Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W miesiącu lipcu i sierpniu, nie będzie porannych Mszy Świętych o godz. 7.00 rano we wtorki i czwartki.
  • W dalszym ciągu dbajmy w naszym kościele o przestrzeganie zasad higieny i używanie maseczek. Podchodząc do komunii zachowajmy dystans. Przed przyjęciem komunii należy uklęknąć by w ten sposób oddać cześć Chrystusowi. Przypominam, żeby przyjmując komunię na rękę nie zabierać jej od kapłana. Proszę o wyciągnięcie dłoni w geście prośby. Ciało Pańskie spożywamy w obecności księdza nie odchodzimy do ławki …
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tak Rodzinie, Niedziela i Gość Niedzielny, po zabraniu prasy ofiarę proszę umieścić w koszyczku. Parafia wykupiła serwis informacyjny z KAI i na stronie internetowej będą się ukazywać informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie.