Ogłoszenia Niedziela 13 grudnia br.,

III Niedziela Adwentu 13 grudnia 2020r.

1. Msze Święte roratnie od poniedziałku do soboty. We wtorki i czwartki o godz. 18.00, w pozostałe dni powszednie o godz. 7.00. Dziś I niedziela miesiąca koronka o wystawienia przed Mszą św. o godz. 18.00. Ponawiam szczególne zaproszenie dla dzieci komunijnych. (wskazane jest posiadanie lampionu lub światełka).
  2. Z powodu zamknięcia szkół nie uda się w tym roku zorganizować świątecznej akcji pomocy dzieciom. Jednocześnie przypominam o puszcze św. Antoniego, znajdującej się pod chórem, z której nasza parafia pomaga potrzebującym.
  3. Przed świętami w grudniu zamiast rekolekcji planujemy dni skupienia. Można będzie skorzystać z sakramentu pojednania i uczestniczyć w Mszy Świętej w jeden wyznaczony lub wybrany dzień powszedni. Planujemy msze święte o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30. Aby, nie tworzyć dużego zgromadzenia zapraszamy na dowolnie wybraną godzinę:

W piątek 18 grudnia mieszkańców Andrzejowa, Janówka, Duranowa, Sielic Kuznocina, Rokotowa ul. Żyrardowskiej.

W sobotę 19 grudnia: wszystkie osoby mieszkające w domkach jednorodzinnych.

W poniedziałek 21: mieszkańców bloków przy ul. Dywizjonu 303, Fabrycznej, Licealnej, 15 Sierpnia, Okrzei.

We wtorek 22: mieszkańców bloków na osiedlu Żwirki Wigury, Towarowej, Sienkiewicza, Lotników, Mickiewicza i Broniewskiego. Kto nie może uczestniczyć w dany dzień, oczywiście może przyjść w dowolnie wybranym dniu. Będziemy spowiadać w 3 konfesjonałach. Przypominamy o dezynfekcji folii i podpórki po spowiedzi. Osoby, które zamówiły wieczorne intencje mszy Świętej 18,19,21 i 22 grudnia proszone są o kontakt w zakrystii lub telefon do parafii.

• W czwartek pasterka o godz. 24.00. W przypadku gdy będzie dużo osób w kościele włączymy kolumny na zewnątrz. W piątek 25 grudnia Msza Święta poranna o 7.30 a potem jak zwykle 9.00; 10.30; 12.00; 18.00.
  • 26 grudnia Msze Święte o: 7.00, 9.00; 10.30; 12.00; 18.00.
  • 27 grudnia niedziela Świętej Rodziny. Będziemy modlić się w intencji rodzin, msze według porządku niedzielnego.
  • 28 grudnia nie ma porannej Mszy Świętej.
  • Nie planujemy tradycyjnej kolędy i odwiedzania mieszkańców w domach. W czasie świąt podamy program Mszy Świętych, które będziemy odprawiali w intencji mieszkańców z poszczególnych ulic i miejscowości, które zwykle odwiedzamy. W dniu odprawianej Mszy Świętej, kto może jest zaproszony do Kościoła na wspólną modlitwę.
  • W związku z remontem ulicy 15 sierpnia w roku 2021 i planem remontu placu przed naszym kościołem, zostaną wycięte 4 choinki rosnące wzdłuż poprzecznej asfaltowej drogi. Po remoncie będą tam nowe nasadzenia a choinki wykorzystamy do dekoracji naszego kościoła.
  • Wszystkie informacje na stronie parafii.