Ogłoszenia 6 grudnia Niedziela

II Niedziela Adwentu 6 grudnia 2020

1. Pan organista roznosi opłatek z zachowaniem zasad sanitarnych. Kto chciałby nabyć opłatek i wesprzeć pana organistę w jego pracy w parafii proszę o otworzenie drzwi i odebranie opłatka. Pan organista nie będzie wchodził do domów. Zawsze można zaopatrzyć się w opłatek przed i po Mszy Świętej w niedziele pod chórem kościoła lub w dni powszednie przed lub po Mszy wieczornej.

Porządek roznoszenia opłatków

niedziela, 6 grudnia (od 13.00) ulice: Lotników (blok i domy), Wojska Polskiego (bloki i domy), Mazowiecka (domy) pon-pt od godziny 15:30 po 6 grudnia

poniedziałek i wtorek:  ulica 15 Sierpnia (bloki)

środa: ulica Dywizjonu 303 (bloki)

czwartek: ulica Księcia Janusza i blok przy ulicy Towarowej

piątek: ulica Żwirki i Wigury (bloki od strony muzeum)

sobota: (od godziny 11:00) ulica Żwirki i Wigury (pozostałe bloki)

• Msze Święte roratnie od poniedziałku do soboty. We wtorki i czwartki o godz. 18.00, w pozostałe dni powszednie o godz. 7.00.
  • Ponawiam szczególne zaproszenie dla dzieci komunijnych. Prosimy, aby rodzice wybrali co najmniej jeden dzień powszedni i przyszli z dzieckiem na roraty do Kościoła (wskazane jest posiadanie lampionu lub światełka). Chcielibyśmy, aby dzieci miały możliwość zobaczenia jak wyglądają roraty.
  • Z powodu zamknięcia szkół nie uda się w tym roku zorganizować świątecznej akcji pomocy dzieciom. Jednocześnie przypominam o puszcze św. Antoniego, znajdującej się pod chórem, z której nasza parafia pomaga potrzebującym.
  • Przed świętami w grudniu zamiast rekolekcji planujemy dni skupienia. Można będzie skorzystać z sakramentu pojednania i uczestniczyć w Mszy Świętej w jeden dzień powszedni. Planujemy msze święte o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30. Aby, nie tworzyć dużego zgromadzenia zapraszamy na dowolnie wybraną godzinę:
  • W piątek 18 grudnia mieszkańców Andrzejowa, Janówka, Duranowa, Sielic Kuznocina, Rokotowa ul. Żyrardowskiej. W sobotę 19 grudnia: wszystkie osoby mieszkające w domkach jednorodzinnych. W poniedziałek 21: mieszkańców bloków przy ul. Dywizjonu 303, Fabrycznej, Licealnej, 15 Sierpnia, Okrzei. We wtorek 22: mieszkańców bloków na osiedlu Żwirki Wigury, Towarowej, Sienkiewicza, Lotników, Mickiewicza i Broniewskiego. Kto nie może uczestniczyć w dany dzień, oczywiście może przyjść w dowolnie wybranym dniu. Będziemy spowiadać w 3 konfesjonałach.
  • Osoby, które zamówiły wieczorne intencje mszy Świętej 18,19,21 i 22 grudnia proszone są o kontakt w zakrystii lub telefon do parafii.
  • Są jeszcze kalendarze na rok 2021 oraz małe świece na stół wigilijny.
  • Wszystkie informacje na stronie parafii.