Ogłoszenia Niedziela 14 kwietnia br.

III Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024r.

1. Za tydzień spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii o godz. 10.30.
  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie 21 kwietnia. Osoby, które opuściły trzy kolejne spotkania w roku 2024 nie będą dopuszczone w tym roku do sakramentu bierzmowania. Bierzmowania dnia 9 maja udzieli biskup pomocniczy diecezji częstochowskiej Andrzej Przybylski.
  3. Wspólnoty neokatechumenalne w diecezji łowickiej działające w róznych parafiach, organizują w okresie wielkanocnym, misję na placach, której celem jest głoszenie Zmartwychwstania Chrystusa. Za tydzień w niedzielę  21 kwietnia o godz. 14.30 taka misja odbędzie się w Sochaczewie na placu Kościuszki. Zapraszamy do słuchania i modlitwy.
  4. Przypominam o apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, o modlitwie w intencji prawnej ochrony życia poczętego w naszej ojczyźnie.
  5. Trwa remont ostatniej środkowej części schodów od frontonu świątyni. Prace potrwają do końca miesiąca.