Ogloszenia Niedziela 7 kwietnia br.

II Niedziela Wielkanocna 7 kwietnia 2024r.

1. Dziś spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii oraz kandydatów do bierzmowania. Kolejne spotkanie 21 kwietnia.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na adorację oraz modlitwę w intencji narzeczonych i ich rodziców. Zapraszamy również rodziców osób zaręczonych by pomodlić się za przyszłych małżonków.
  3. Jutro w poniedziałek wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z dnia 25 marca. Zapraszamy na Mszę Świętą o 7.00 i 18.00. Od 1998 r. w Kościele w Polsce tego dnia obchodzimy również Dzień Świętości Życia, będziemy się modlić od poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
  4. Organizatorzy Marszu w obronie życia zapraszają w dniu 11 kwietnia na godz. 15.00 do Kościoła Św. Krzyża w Warszawie na Mszę Świętą oraz Marsz w obronie życia dzieci poczętych nienarodzonych. Naszym parafianom polecamy modlitwę w intencji prawnej ochrony życia.