Ogłoszenia niedziela 26 lipca

1. Dziś modlimy się za kierowców, a po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych. Jeden ksiądz będzie ustawiony od strony Boryszewa jeden pójdzie na parking boczny od strony miasta. Ofiary jakie złożymy posłużą miedzy innymi na wsparcie polskich misjonarzy.

2. W naszej parafii odbędą się w tym tygodniu I Komunie Święte dzieci w mniejszych kilkuosobowych grupach: 31 lipca piątek o godz. 16.00, tego samego dnia o godz. 18.00; 2 sierpnia o godz. 12.00.

Spowiedź oraz krótkie przygotowanie przed I Komunią odbędzie się :

– w środę 29 lipca o godz. 16.00 dla grup z dnia 31 lipca;

– w sobotę 1 sierpnia o godz. 10.00 dla grupy z dnia 2 sierpnia.

3. W najbliższym tygodniu pierwsza sobota i niedziela miesiąca, w sobotę różaniec fatimski w niedzielę wystawienie i modlitwa od godz. 17.30.

4. W sobotę – 1-go sierpnia – z parafii św. Wawrzyńca po Mszy św. o godz. 6.30 wyruszy pielgrzymka do Sanktuarium św. Rodziny w Miedniewicach. Ze względów epidemicznych tegoroczna pielgrzymka będzie jednodniową, z własnym transportem powrotnym. Wszyscy pątnicy zobowiązani są wpisać się na listę w parafii u Św. Wawrzyńca w kancelarii lub zakrystii. W czasie pątniczej drogi trzeba pamiętać o zachowaniu dystansu i wszelkich zasad sanitarnych.