Ogłoszenia Niedziela 28 luty

1. Kontynuujemy Msze Święte w dolnym Kościele o godz. 12.00 zapraszamy rodziców z małymi dziećmi., wejście od strony parkingu.
  2. W piątek Droga Krzyżowa odprawiamy o godz. 17.15 zapraszamy. Gorzkie Żale niedziela o 17.30.
  3. Dziś dodatkowa Msza Święta dla dzieci, które przystąpią do I Komunii o godz. 16.30.
  4. Za tydzień w niedzielę 7 marca spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca o stałej porze modlitwy.
  6. Po następnej niedzieli w środę 10 i czwartek 11 marca rano, planujemy Mszę Świętą dla dzieci o godz. 8.30 w ramach rekolekcji szkolnych dla szkół podstawowych. Odbędzie się jedno spotkanie dla klas I – IV w środę i jedno dla klas V-VIII w czwartek. W czwartek czasie Mszy będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. W te wyznaczone dni dzieci i młodzież rozpoczną lekcje po godz. 9.30. Prosimy rodziców i opiekunów o przyjazd z dziećmi do kościoła.
  7. Trwa rok Świętego Józefa patrona kościoła i rodzin. Dobrą pamiątką byłoby ufundowanie figury świętego do naszego kościoła. Pod chórem do puszki będziemy przez kilka tygodni zbierać ofiary na ten cel.
  8. Zapraszam na naszą stronę internetową, co tydzień nowe informacje, proszę o sprawdzanie poprawności zamówionych intencji mszalnych, w zakładce aktualności.

Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu 28 luty 2021r.