Ogłoszenia Niedziela 28 X br.

XXIX Niedziela zwykła 29 października 2023r.

1. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. W poniedziałek bardzo ważna katecheza dotycząca wiary każdego z nas, nawet jeśli słuchaliśmy już katechez, zapraszam gorąco, warto poświęcić trochę czasu w poniedziałek wieczorem, by usłyszeć słowo, które może być dla nas w tym czasie, który przeżywamy bardzo pomocne.
  2. W dniu 31 października wtorek o godz. 19.00 organizujemy Bal Świętych. Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy dzieci klas podstawowych by przebrały się za świętą lub świętego, podczas wieczoru nie zabraknie konkursów, zabawy, muzyki oraz słodyczy. Przed Balem Msza Święta o godz. 18.00 i wprowadzenie do naszego kościoła relikwii rodziny Ulmów. Potem ostatni w październiku różaniec prowadzony przez dzieci. Prosimy przynieść do kościoła na ostatni różaniec różańcowe plansze. Dzieci, które będą miały najwięcej obecności na różańcu dostaną nagrody. Zapraszamy.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada środa, Msze w Kościele o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. O godz. 12.00 Msza Święta na cmentarzu po niej procesja oraz modlitwa za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych.
  4. W Dzień zaduszny 2 października Msze o 7.00 i 18.00. Po Mszy w kościele kolejna katecheza dla dorosłych i młodzieży.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czw. Miesiąca odbędzie się wyjątkowo w kaplicy za ołtarzem.
  6. W piątek spowiedź od 17.30 w sobotę o 7.00 różaniec fatimski, w niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  7. Wypominki roczne zostaną jak w roku ubiegłym podzielone na dwie grupy będziemy je czytać w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. Msza Święta listopadową będziemy odprawiać każdego dnia w godzinach rannych lub wieczorem za wszystkie dusze polecone nam w tym roku. Imiona zmarłych poleconych w Mszy listopadowej, zostały podzielone na 3 grupy. Wieczorem podczas Mszy, od poniedziałku do soboty włącznie, będziemy wyczytywać imiona zmarłych i modlić się za nich.