Ogłoszenia VII niedziela zwykła 23.02.br.

Ogłoszenia Niedziela 23 luty 2020r. VII Niedziela zwykła

1. W środę popielcową Msze Święte o godz. 7.00; 10.00; 18.00 (na każdej Mszy Świętej posypanie głów popiołem).
  2. Drogę Krzyżową w naszej parafii będziemy odprawiać w każdy piątek o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy. Od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w dolnym kościele zapraszamy na modlitwę poranną jutrznię z czytaniami z brewiarza. Wejście z boku kościoła od strony Boryszewa po schodach w dół.
  3. Przypominam o jałmużnie Wielkopostnej, można ją wrzucać do puszki dla biednych.
  4. Rozpoczynają się próby scholii i zbiórki ministrantów spotkania dla scholii w sobotę o godz. 10.00.
  5. Od niedzieli 1 marca w naszej parafii rozpocznie praktykę diakońską Damian Wiśniewski z WSD w Łowiczu. Diakon będzie z nami do niedzieli palmowej. Oprócz parafii będzie miał również praktyki w szkole.
  6. Prosimy aby intencje Mszalne zamawiać po Mszy Świętej w niedziele i święta. Ofiarę można złożyć przed Mszą Świętą w dniu jej odprawienia. Książka ma rok 2020 intencji będzie dopiero gotowa w lipcu.