Ogłoszenia Niedziela 1.03 – I Wielkiego Postu

Ogłoszenia Niedziela 1 marca 2020r. I Niedziela Wielkiego Postu

1. Od dzisiejszej niedzieli w naszej parafii rozpoczyna praktykę diakońską Damian Wiśniewski z WSD w Łowiczu. Diakon będzie z nami do niedzieli palmowej. Życzymy mu dobrego pobytu w naszej parafii.
  2. Za tydzień o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci I Komunijnych. Za dwa tygodnie po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie z bierzmowanymi.
  3. Za tydzień 8 marca Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy na godz. 18.00.
  4. Za dwa tygodnie 15 marca przyjedzie do naszej parafii, ks. biskup Kościoła greko-katolickiego z Zakarpacia na Ukrainie. Ks. Biskup Milan Sasik będzie modlił się z nami podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 oraz o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy na godz. 12.00, zwłaszcza że po raz pierwszy w parafii będziemy gościć biskupa greko-katolickiego.
  5. Drogę Krzyżową w naszej parafii odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30. Od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w dolnym kościele zapraszamy na modlitwę poranną jutrznię z czytaniami z brewiarza. Wejście z boku kościoła od strony Boryszewa po schodach w dół.
  6. W najbliższy czwartek adoracja po Mszy wieczornej, w piątek spowiedź od 17.15 w sobotę różaniec fatimski.
  7. Trwają próby scholii i zbiórki ministrantów spotkania dla scholii w sobotę o godz. 10.00.
  8. Biskup Łowicki Andrzej Franciszek Dziuba zachęca w komunikacie skierowanym do parafii by zapoznać się ze wskazówkami ministra zdrowia pana Łukasza Szumowskiego dotyczącymi profilaktyki zabezpieczającej przed rozprzestrzenianiem się koronowirusa. Na naszej stronie internetowej są odpowiednie linki informacyjne w tej sprawie.
  9. W Wielkim Poście zapraszamy do obejrzenia filmu Najświętsze Serce produkcji hiszpańskiej, recenzja na naszej stronie internetowej