XXXIV Niedziela Zwykła – 24 listopada 2019r.

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  2. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się 8 grudnia (II niedziela adwentu) poprowadzi je ks. Damian Skiba z Warszawy.
  3. W następną niedzielę I niedziela adwentu.
  4. Zapraszam w dalszym ciągu trwają katechezy dla młodzieży i dorosłych. Katechezy odbywają się w Kościele w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  5. Za tydzień taca będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. Po Mszy za tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszki przeznaczoną na leczenie 11 – sto miesięcznego Mikołaja naszego parafianina. Choruje na rzadką chorobę zagrażającą jego życiu. Ofiary będą przeznaczone na operację za granicą.
  6. Wszystkich zainteresowanych wzmocnieniem więzi małżeńskiej, zapraszamy na warsztaty w dniu 1 grudnia 2019r. o godz. 15.00 w dolnym Kościele.
  7. Poproszono nas by rozpowszechnić apel Policji. Powróciły wyłudzania pieniędzy od osób starszych. Przestępca podaje się za kogoś z rodziny, instytucji lub banku. Policja alarmuje, aby starsze osoby nie dawały żadnych pieniędzy bez porozumienia się z rodziną lub policją.