Ogłoszenia niedziela 5 lipca

XIV Niedziela zwykła 5 lipca 2020r.

1. W parafii pomaga nam ks. Adrian Czerwiński, który w tym roku rozpoczyna studia specjalistyczne w Warszawie, dziękując za pomoc życzę dobrego pobytu w naszej parafii do połowy lipca.
  2. Za tydzień od 12 lipca będzie możliwe przyjęcie intencji mszalnych na rok 2021. Prosimy aby zamawiając za tydzień intencje nie rezerwować więcej niż 2 Msze w niedziele na rodzinę w ciągu roku.
  3. W związku z przyjściem ks. rezydenta od 15 lipca do końca tego roku będzie możliwe przyjęcie dodatkowych intencji w dni powszednie wieczorem. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  4. Za tydzień o godz. 18.00 w niedziele zapraszamy małżeństwa. Po Mszy Świętej będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i modlitwy w intencji rodzin. Modlitwę poprowadzi grupa Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W miesiącu lipcu i sierpniu, nie będzie porannych Mszy Świętych o godz. 7.00 rano we wtorki i czwartki
  6. Dziś wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  7. W dalszym ciągu dbajmy w naszym kościele o przestrzeganie zasad higieny, prosimy o używanie maseczek. Spowiedź w konfesjonale pod chórem, prosimy dezynfekować folię i podpórkę na ręce. Komunia święta jak dotychczas na rękę, prosimy o zdezynfekowanie rąk i zachowanie dystansu przy podchodzeniu do księdza.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tak Rodzinie, Niedziela i Gość Niedzielny, po zabraniu prasy ofiarę proszę umieścić w koszyczku.