Kolęda plan styczeń 2021 w kościele o 18.00

Przypominam o rozpoczynającej się kolędzie w zmienionej ze względu na pandemię formie. Zapraszamy was poszczególnymi wioskami, ulicami oraz blokami (choćby jednego delegata z rodziny) na Eucharystię w intencji Waszych rodzin.

Będziemy się modlić codziennie w dni powszednie w kościele o godz. 18.00. W trakcie Mszy Świętej odczytamy modlitwę, którą zwykliśmy odmawiać w domach. Po błogosławieństwie, spod chóru kościoła można będzie zabrać pamiątkową kartę z modlitwą do odmówienia w domu (najlepiej pomodlić się gdy będą wszyscy domownicy). Będzie również przygotowana woda święcona. Kto chciałby wesprzeć funkcjonowanie parafii ofiarą, to będzie taka możliwość w trakcie Mszy Świętej. Można to zrobić również w innym czasie, wrzucając ofiarę do oznaczonej skarbonki, pod chórem kościoła.

Plan na najbliższy tydzień kolejne dni można zobaczyć na stronie internetowej parafii, lub gablocie kościoła.

4 stycznia  pon. – Andrzejów Duranowski, Duranów, Silice.

5 stycznia wt. – Rokotów, Janówek Duranowski.

______________________________

7 stycznia czw. – ul. Bojowników, Wschodnia, Robotnicza, Wołodyjowskiego i Wiśniowa.

8 stycznia pt. – Kuznocin, Wyzwolenia i Zamiejska.

9 stycznia sob. – Fabryczna bloki 1, 1A i 1C; ul.15 sierpnia blok 1.

Żłóbek 2021

_______________________________

11 stycznia pon. – Pionierów, Przyszła, Nadbrzeżna oraz 15 Sierpnia bl., 49b i 49c.

12 stycznia wt. – Spółdzielcza i Południowa, Reja, Północna i ul. Wyzwolenia za obwodnicą, Torowa, Środkowa i Klonowa.

13 stycznia śr. – Broniewskiego bl. 1, 2, 3, 4, Spartańska, Mickiewicza bl. 1, 2, 3

14 stycznia czw. – Miła, Dolna, Zduńska, Tartaczna, Litewska, Głucha ,Wierzbowa, Mickiewicza bl. 4 i 5.

15 stycznia pt.Szkolna, Mireckiego, Otwarta, Zamknięta, Łuszczewskich, Kopernika.

16 stycznia sob.Zamoyjskiego, Kozubowskiego, Boryszewska

__________________________________

18 stycznia pon. – Sienkiewicza, Licealna, Załamana i Krakowska, Towarowa i ks. Janusza, Armii Krajowej, Drobna, Bema i Górna.

19 stycznia wt. – 15 Sierpnia bloki 49, 49a, 51b oraz Dywizjonu 303 blok 1, 2, 3, 4, 6 i 6a

20 stycznia śr. – Dywizjonu 303 blok 7, 8, 9, 10, 11, 12.

21 stycznia czw. – 15 sierpnia numery parzyste i nieparzyste od liceum do rzeki Pisi

22 stycznia pt. – Okrzei bloki 3 i 5, domki i nowe bloki Okrzei 21, oraz 15 Sierpnia 51 i 51a.

23 stycznia sob. – Szajnowicza, Zawiszy Czarnego, Skotnickiego

25 stycznia pon. – Fabryczna 4, 4a, Żwirki i Wigury 1, 3, 5, 7, 10, 11, 12.

26 stycznia wt. – Wojska Polskiego cała, Żwirki i Wigury 6, 6a, 8, 13, 14, 16.

27 stycznia śr. – Żyrardowska, Lotników cała

28 stycznia czw. – Mazowiecka, Żwirki i Wigury 18, 20, ul. 15 Sierpnia od Pisi do granicy miasta

29 stycznia pt. – Bortnowskiego, Cisowa, Akacjowa, Lipowa, Olchowa, Sosnowa, Kutrzeby

30 stycznia sob. -, osoby które mieszkały kiedyś w naszej parafii, osoby które do nas regularnie przyjeżdżają.