Intencje Mszy Świętej od 08.05 do 29.05 2021r.

W kościele od soboty 27 marca 2021r., mogą przebywać 72 osoby. W przypadku większej liczby osób prosimy o pozostanie na zewnątrz przed Kościołem (w niedzielę o godz. 9.00;10.30; 12.00 i 18.00 będą włączone głośniki).

aktualizacja wstępna piątek 7 maja 2021

Sobota 8 maja – uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski  

7.00 – Int. do potwierdzenia z Janówka Duranowskiego XXX  

18.00 + Zbigniewa Papierowskiego /int. od P. posła M. Małeckiego i koleżanek oraz kolegów z PIS-u/   

18.00 + Zdzisława Krawczyka w 6 rocz. śmierci, dziadków Krawczyków i Dobrzyńskich

Niedziela 9 maja  – 6 Niedziela Wielkanocna

7.00 – Int. do potwierdzenia z ul. 15-Sierpnia XXX

9.00 + Helenę, Wojciecha Frankowskich i ich Rodziców

9.00 + Ireneusza Felczaka w 13 rocz. śmierci, rodziców Michalaków i Felczaków

10.00 – I KOMUNIA ŚWIĘTA – 1 grupa

12.00 + Tadeusza Cieślaka  

12.00 + Stanisława Kujawa ……

18.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Zawiszy Czarnego XXX

Poniedziałek 10 maja  – 6 tydzień wielkanocny     

7.00 + Zbigniewa Papierowskiego – 1pp  

18.00 + Tomasza Bombrych w 6 rocz. śmierci, Helenę i Kazimierza Fortuna   

18.00 + Mieczysławę Annę (k) Kakareko

Wtorek 11 maja – 6 tydzień wielkanocy     

7.00 + Tadeusza Szewczyka /int. od koleżanek i kolegów z „Mars” grupa niebieska/

18.00 + Genowefę i Mariana Kaniewskich  

18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Tadeusza i Elżbiety w 50 rocz. ślubu 

Środa 12 maja – 6 tydzień wielkanocy 

7.00 + Gabrielę Flaszczyńską – 2pp

18.00NOWENNA: – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i szczęśliwą operację dla Apolonii; – W intencji KŻR o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych członków; + Krystynę Woźniak; + Jana Siekiera; + Jolantę Szczepańską – 2pp; + Krystynę Taras – 1pp; + Henryk Rusek – 1pp;

Czwartek 13 maja – 6 tydzień wielkanocny     

7.00 + Danutę Cieślak – 2pp

18.00 + Mariannę Bajer; Lucynę, Mieczysława, Wiesława Fortuna, Józefa Stobieckiego; Józefa, Józefę i Wacława Dmoch   

18.00 + Stanisławę (k) i Piotra Gala  

Piątek 14 maja – 6 tydzień wielkanocny      

7.00 + Zofię, Mariana, Stanisława, Eugeniusza, Janinę, Józefa, Gabriela Grzelak

18.00 Msza św. zbiorowa: – Int. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Andżeliki i Pawła  w 5 rocz. ślubu; – W intencji Justyny Kapusta w 18 urodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo + Zbigniewa Papierowskiego – 2pp  + Zofię i Edwarda Pająk

Sobota 15 maja – 6 tydzień wielkanocny   

7.00 + Marię Wieczorek

18.00 + Janinę, Teofila, Danutę Rogalińskich  

18.00 + Zofię Kruglak

Niedziela 16 maja  – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00 + Zofię Mroczek

9.00 + Jadwigę, Zygmunta Cyparskich, dziadków Wiercińskich i Cyparskich

10.30 + Zofię, Władysława i Witolda Kołodziejskich, Kazimiera Straucholc

12.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Przyszłej XXX

12.00 – Int. urodzinowa Zuzi i Bartosza oraz ich taty Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

18.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Próżnej XXX

Poniedziałek 17 maja  – 7 tydzień wielkanocny     

7.00 – Int. wolna

18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Natalii w dniu urodzin

18.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Piłsudskiego XXX

Wtorek 18 maja – 7 tydzień wielkanocy     

7.00 + Zbigniewa Papierowskiego

18.00 + z okazji imienin Zofii i Eugeniusza Górzyńskich, dziadków Jankowskich i Górzyńskich; Irenę  Górzyńską   

18.00 + Kazimierza Wieteskę 

Środa 19 maja – 7 tydzień wielkanocy 

7.00 + Tadeusza Szewczyka /int. od koleżanek i kolegów z „Mars” grupa niebieska/

18.00NOWENNA: + Zbigniewa Papierowskiego /Int. od KŻR/;  

Czwartek 20 maja – 7 tydzień wielkanocny     

7.00 – Int. wolna

18.00 + Jana Anasiak    

18.00 + Mariannę, Stanisława, Jana, Tadeusza Walędziak    

Piątek 21 maja – 7 tydzień wielkanocny      

7.00 + Stanisława Ślusarczyka

18.00 Msza św. zbiorowa: + Marcina Rojek w rocz. śmierci i Bronisławę Smułka; + Zofię, Stanisława Liberadzkich; Eleonorę, Stanisława Kucharskich  ; +Danutę Cieślak /int. od Pracowników Akademii Smyk i Prymus/

Sobota 22 maja – 7 tydzień wielkanocny  

7.00 + Mariana Jamka – 2pp

16.00 – ślub: Joanna i Mateusz

17.00 – ślub: Magdalena i Mariusz

18.00 + Daniela Nowakowskiego w 14 rocz. śmierci, Zm. z rodziny Nowakowskich i Chęcielewskich  

18.00 + Henryka i Natalię Jakubowskich

Niedziela 23 maja  – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 

7.00 + Stefana (m), Stanisława (m), Krystynę Kowalczyk; Stefana i Zofię Modelewskich 

9.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Szajnowicza XXX

10.30 – O Boże błogosławieństwo dla Agaty i Piotra Bodal w 17 rocz. ślubu oraz ich dzieci

10.30 + Marię Wielgus, Mariana Sokołowskiego

12.00 – O Boże błogosławieństwo dla Wojciecha w 18 rocz. urodzin  

18.00 – Int. do potwierdzenia z Kozłowa Bp XXX

Poniedziałek 24 maja  – święto NMP Matki Kościoła      

7.00 – Int. wolna

18.00 + Waldemara Serwacha /int. urodzinowa od żony z dziećmi/

18.00 + Jakuba Boczkowskiego

Wtorek 25 maja – 8 tydzień zwykły       

7.00 – Int. wolna

18.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Lotników XXX  

18.00 + Krystynę i Józefa Winnickich   

Środa 26 maja – 8 tydzień zwykły 

7.00 + Alfredę i Czesława (m) Gołąb

18.00NOWENNA: + Antoninę Tymińską /int. z okazji dnia Matki/; + Józefę, Henryka, Adriana, Leszka Wiśniewskich; + Tadeusza Szewczyka /int. od koleżanek i kolegów z „Mars” grupa niebieska/;   

Czwartek 27 maja – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana     

7.00 + Krystynę Taras – 2pp

18.00 + Marię i Stanisława Grobelnych

18.00 + Pawła, Walerię, Władysława (m) Kozerskich

Piątek 28 maja – 8 tydzień zwykły       

7.00 + Henryk Rusek – 2pp;

16.30 – ślub: Andżelika i Damian

18.00 Msza św. zbiorowa: – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBNP w 5 rocz. ślubu Weroniki i Jacka  oraz dla ich synka Stasia; 

Sobota 29 maja – św. Urszuli Ledóchowskiej, wspomnienie    

7.00 + Wojciech Zwolińskiego w 4 rocz. śmierci  

18.00 – Int. do potwierdzenia z Andrzejowa Duranowskiego XXX 

18.00 + Tadeusza Zuchorę i Helenę Nowakowską

W niedzielę 30 maja odbędą się Komunie Święte dla dzieci. Grupa II godz. 10.00; grupa III godz. 12.00, Msza z godz. 10.30 zacznie się wcześniej o godz. 10.00