Intencje Mszy Świętej od 15 maja 2022

Niedziela   15  maja  – 5  Niedziela Wielkanocna

7.00 + Zofię w 12 rocz. śmierci i Mariana Chłystek

9.00 + Mirosława Wiankowskiego w 21 rocz. śmierci 

10.30 1) + Janusza Dąbrowskiego w 1 rocz. śmierci;  2) – O Boże błogosławieństwo dla Marty i Jacka w 6 rocz. ślubu; 3) + Stanisława Kowalewskiego /int. imieninowa/;

12.00 + Bernarda Misik–Sikorskiego – greg. 26/30

18.00 + Zofię, Władysława, Witolda Kołodziejskich, Kazimierza Straucholz

Poniedziałek   16  maja   – Św. Andrzeja Boboli, prezbietra i męczennika, Patrona Polski

7.00 + Bernarda Misik – Sikorskiego – greg. 27/30

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 1/30

18.00 + Zofię Kruglak

18.00 + Zofię Mroczek

Wtorek   17  maja  – 5 tydzień Wielkanocny 

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 2/30

18.00 + Bernarda Misik–Sikorskiego – greg. 28/30

18.00 + Annę i Henryka Szlezyngier

Środa   18 maja – 5  tydzień Wielkanocny

7.00 + Bernarda Misik–Sikorskiego – greg. 29/30

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 3/30

18.00 – NOWENNA: + Stanisława Kuśmierkiewicza – 2pp; + Monikę Katarzynę Sobczak – 1pp; + Henryka Tadeusza Muszakowskiego – 1pp; + Mirosława (m) Lichniak – 1pp; + Michała Jędrzejewskiego – 1pp;

Czwartek   19  maja  – 5  tydzień Wielkanocny

7.00 + Bernarda Misik–Sikorskiego – greg. 30/30

18.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 4/30

18.00 + Bronisławę, Józefa, Mariana i Bogdana Szymaniaków, Jadwigę i Stanisława Sałacińskich

Piątek   20  maja  – 5  tydzień Wielkanocny  

7.00

18.00 – Zbiorowa: 1) + Jana i Zofię Kowalskich, Zofię i Józefa Rejterów; 2) + Elżbietę Kropiak /Int. od Leny i Marka/; 3) – W intencji Mai z prośbą  o Boże błogosławieństwo z okazji przyjęcia I Kom. Św.;

18.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 5/30

Sobota   21   maja  –  5  Tydzień Wielkanocny

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 6/30

7.00 + Stanisława Ślusarczyka w 33 rocz. śmierci

18.00 + Janinę, Danutę i Teofila Rogalińskich, Wojciecha Idzikowskiego

18.00 + Marcina Rojek w 2 rocz. śmierci

Niedziela   22  maja  – 6  Niedziela Wielkanocna

7.00 + Martę, Kazimierza, Józefę, Adolfa Ciurów, Anielę, Władysława Tępczyków

9.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Klonowej XXX

9.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 7/30

10.30 1) – Int. do potwierdzenia ul. Lotników XXX;  2) – Int. do potwierdzenia z ul. 15 Sierpnia XXX/; 3) + Mariannę, Stanisława i Tadeusza Walędziak

12.00 + Emilię Trzmiel w 44 rocz. śmierci z Rodzicami, Stanisława Więc z Rodzicami

18.00 – Int. do potwierdzenia z Rokotowa XXX

Poniedziałek   23  maja   – 6  Tydzień Wielkanocny

7.00 + Elżbietę Kropiak /Int. od Pracowników Muzeum Kolei Wąskotorowej/ 

18.00 + Franciszkę Purzycką, Zm. z Rodziny Purzyckich i Ciupaków

18.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 8/30

Wtorek   24  maja  – NMP Wspomożycielki Wiernych

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 9/30

18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Jakuba Boczkowskiego w 10 rocz. urodzin

18.00 + Daniela Nowakowskiego w 15 rocz. śmierci, Zm. z Rodziny Nowakowskich i Chęcielewskich

Środa   25 maja – 6  tydzień Wielkanocny

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 10/30

18.00 – NOWENNA: + Mariannę Kania – 1pp;

Czwartek   26  maja  – 6  Tydzień Wielkanocny 

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 11/30

7.00 + Barbarę Tomaszewską

18.00 + Alfredę, Czesława Gołąb

18.00 – Int. do potwierdzenia ul. Kutrzeby XXX

Piątek   27  maja  – 6  tydzień Wielkanocny  

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 12/30

16.30 – ślub: Agata i Michał

18.00 – Zbiorowa: 1) + Zofię i Stanisława Liberadzkich, Eleonorę i Stanisława Kucharskich; 2) + Wojciecha Zwolińskiego w 5 rocz. śmierci; 3) + Danutę i Stanisława Marcinkowskich;

Sobota   28   maja  –  6  Tydzień Wielkanocny

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 13/30

18.00 + Michalinę, Aleksandra, Władysława (m) Jędrychowskich

18.00 + Leszka, Janinę i Stanisława Jadczak, Janinę i Józefa Połeć, Hieronima Rybkę oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla całej Rodziny, Dzieci i Wnuków

Niedziela   29  maja  – Uroczystość Wniebowstapienia Pańskiego

7.00 + Jana w 3 rocz. śmierci, Małgorzatę, Lucjana i Tadeusza Wyszomierskich

9.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Dywizjonu 303 XXX

9.00 + Wandę Krysiak, Mariannę, Franciszka Biernat

10.00 – I KOMUNIA ŚWIĘTA (1 grupa)

10.00 1) – Int. do potwierdzenia z Andrzejowa Duranowskiego XXX; 2) – Int. do potwierdzenia z ul. Bojowników XXX; 3) + Zenona Pietrzaka w 11 rocz. śmierci;

12.00 – I KOMUNIA ŚWIĘTA (II grupa)

18.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 14/30 

Poniedziałek   30  maja   – 7  Tydzień Wielkanocny

7.00

18.00 + Waldemara Kostrzewskiego w 1 rocz. śmierci

18.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 15/30

Wtorek   31 maja  – Nawiedzenie NMP, święto 

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 16/30

18.00 + Sabinę w 10 rocz. śmierci i Stanisława Kalota, Zofię, Stanisława Grzeszczak

18.00 + Ryszarda Tomalę, jego brata Andrzeja, Rodziców: Jana i Kazimierę

Środa   1  czerwca – Św. Justyna, męczennika, wspomnienie 

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 17/30

18.00 – NOWENNA: + Jana Kobza /Int. od Przyjaciół/; + Monikę Katarzynę Sobczak – 2pp;  + Grzegorza Włodarczyka ?Int. od chrzestnej Alicji z Rodziną/;

Czwartek   2  czerwca  – 7  Tydzień Wielkanocny 

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 18/30

18.00 – W intencji wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

18.00 – Int. do potwierdzenia ul. Fabrycznej XXX

Piątek   3  czerwca  – Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników, wspomnienie

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 19/30

18.00 – Zbiorowa: 1) + Juliannę Zakościelną, Stanisława i Władysława Zakościelnych; 2) + Elżbietę Kropiak /Int. od mamy i barat Leszka z Rodziną/; 3) + Michała Jędrzejewskiego – 2pp;

Sobota   4   czerwca  –  7  Tydzień Wielkanocny

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 20/30

7.00 + Anielę, Antoniego Misiaków, Dziadków Misiaków i Zm. z Rodziny

18.00 – BIERZMOWANIE

18.00 + Zdzisława Żakowskiego, Elżbietę Ciechaniak

18.00 + Marka, Edwarda Jurgielewiczów

Niedziela   5  czerwca  – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Szkolnej XXX

9.00 – Int. do potwierdzenia z ul. 15 Sierpnia XXX

10.00 1) – Int. do potwierdzenia z ul. Szkolnej XXX; 2) – Int. dziękczynna za Jadwigę i Czesława Nawrot z okazji 60 rocz. ślubu;  3) + Józefę i Juliana Jarzyna;

12.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 21/30

12.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Przyszłej XXX

18.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Głównej XXX 

Poniedziałek   6  czerwca   – Święto NMP, Matki Kościoła

7.00 + Zofię Rogala /Int. od Józefa i Moniki Ślimak z Dziećmi/

18.00 + Zenobię Jeznach w 11 rocz. śmierci

18.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 22/30

Wtorek   7  czerwca  – 10 tydzień  zwykły 

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 23/30

18.00 + Walerię, Pawła i Władysława Kozerskich

18.00 – Int. do potwierdzenia z Andrzejowa Duranowskiego XXX

Środa   8  czerwca – Św. Jadwigi, królowej, wspomnienie 

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 24/30

18.00 – NOWENNA: + Elżbietę Kropiak – 1pp; + Halinę Olejnicką – 2pp; + Grzegorza Włodarczyka  – 1pp; + Mariannę Kania – 2pp;

Czwartek   9  czerwca  – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 25/30

18.00 + Czesława Jassa w 17 rocz. śmierci

18.00 + Teresę Tabara, Rodziców Ziejewskich i Tabarów, Zm. z Rodziny Matuszewskich, Wiesławę (k)              i Stanisława (m) Grzegorza

Piątek   10  czerwca  – 10 tydzień zwykły

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 26/30

18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Roberta w 30 rocz. ślubu 18.00 – Zbiorowa: 1) + Bożenę Gałaj w 16 rocz. śmierci;  2) + Stanisława Gajewskiego, Przemysława Ciecierskiego, Rodziców Ciecierskich;  3) + Krzysztofa Natańskiego w 1 rocz. śmierci;  

Sobota   11   czerwca  –  10 tydzień zwykły

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 27/30

7.00 – Int. dziękczynna w 34 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa przez Renatę i Jerzego z prośbą o Boże            błogosławieństwo dla małżonków, dzieci i wnuków

18.00 + Stefana Dąbrowskiego w 17 rocz. śmierci, Mariannę, Mieczysława Dąbrowskich, Stefanię  i Wawrzyńca Dzikowskich

18.00 + Leszka Marcinkowskiego w 1 rocz. śmierci

Niedziela   12  czerwca  – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

7.00 + Józefa, Franciszkę, Kazimierza Teresiaków

9.00 + Jana Kantorskiego

9.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 28/30

10.30 – ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ 1) – Int. do potwierdzenia z ul. Wyzwolenia XXX; 2) – Int. do potwierdzenia z ul. Zamoyskiego XXX;  3) + Marię Sznitko w 1 rocz. śmierci;

12.00 – Int. do potwierdzenia z ul. Przyszłej XXX

18.00 + Reginę Tabaka w 14 rocz. śmierci, Jana Tabaka w 2 rocz. śmierci  

Poniedziałek   13  czerwca   – Św. Antoniego z Padwy, wspomnienie

7.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 29/30

18.00 + Antoniego Krakowieckiego

18.00 + Helenę Klonowską w 1 rocz. śmierci, Mariana Klonowskiego, Mariannę i Feliksa Przybylskich

Wtorek   14  czerwca  – Bł. Michała Kozala, wspomnienie  

7.00 + Henryka Tadeusza Muszakowskiego – 2pp

18.00 + Stanisława Dziekońskiego – greg. 30/30

18.00 + Leokadię i Henryka Szewczyk, Janinę Imińską