Msze Święte i procesja w Boże Ciało

Msze Święte w Boże Ciało godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 12.00 i 18.00. Nie ma Mszy o godz. 16.00. Po Mszy o godz. 12.00 procesja wokół Kościoła z 4 ołtarzami. Bardzo proszę jeśli jakieś panie mogą nas wspomóc dużym wazonem z kwiatami na ołtarz w Boże Ciało, to poproszę o zgłoszenie się do zakrystii zaraz po Mszy. W Boże Ciało parking za kościołem o godz. 12.00 będzie częściowo zamknięty, aby ułatwić przejście procesji, korzystajmy z parkingu obok kościoła i za garażami. Prosimy nie parkować na zarezerwowanych miejscach.

Procesja według obowiązujących przepisów sanitarnych powinna się odbyć w maseczkach z zachowaniem dystansu pomiędzy uczestnikami. Plac za Kościołem jest na tyle duży, że możemy spokojnie uczestniczyć tam w modlitwie. Podobnie przed jednym z ołtarzy zgromadzimy się na placu przed kościołem.