Nowy rezydent w parafii M.B. Nieustającej Pomocy

Udało nam się znaleźć ks. rezydenta, który zamieszka w parafii po odejściu ks. Marka jednego z dwóch wikariuszy. Osobą, która zgodziła się przyjąć zaproszenie do Sochaczewa jest ks. Ryszard Pajda. Ks. Ryszard do 2018 roku pełnił funkcję proboszcza parafii parafii św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Górze św. Małgorzaty. W roku 2018 został rezydentem w parafii u boku nowego proboszcza.

Obecnie przenosi się do Sochaczewa, zamieszka na plebanii i w miarę swoich możliwości będzie pomagał w naszej parafii. Z radością witamy ks. Ryszarda, który jestem pewien będzie służył swoim doświadczeniem i wiedzą w konfesjonale oraz przy ołtarzu. Odpowiedni dekret w tej sprawie wydał ks. biskup Andrzej F. Dziuba.