Pilne! : Niedziela 15 marca 2020r.

Decyzje proboszcza w związku z epidemią (do odwołania), uwzględniające zalecenia Biskupa łowickiego oraz władz państwowych. Sochaczew 14 marca 2020 godz. 12.00

Niedzielna Msza Święta dnia 15 marca 2020r.

Wszystkich parafian proszę skorzystać z dyspensy od udziału w niedzielnej Mszy Świętej jakiej udzielił Biskup łowicki Andrzej Franciszek Dziuba. Można wziąć udział w transmisjach Mszy Świętej w domu korzystając z środków masowego przekazu.

Na Msze do Kościoła zapraszam tylko najbliższą rodzinę osoby, która zamówiła intencje, jednak nie więcej niż 50 osób.

Wejście do Kościoła dla rodziny, która zamówiła intencje tylko od strony parkingu za Kościołem.

Proszę usiąść zachowując odstęp między sobą.

Komunię Świętą prosimy przyjmować na rękę po uprzednim spryskaniu dłoni środkiem odkażającym, będzie dostępny w Kościele.

Prosimy o wsparcie Kościoła ofiarę na tace złożyć wychodząc ze świątyni do postawionego koszyczka.

Nabożeństwo Gorzkie Żale o godz. 17.00 tylko ksiądz oraz diakon, prosimy łączyć się w modlitwie poprzez odmówienie nabożeństwa w domu. Kościół będzie zamknięty.

Spotkania z młodzieżą, dziećmi narzeczonymi zostają odwołane.

Wszystkie powyższe informacje dotyczą też Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00 w sobotę dnia 14 marca br.