Rekolekcje dla klas I – VIII SP – 2021r.

Z powodu pandemii oraz nauczania zdalnego klas IV_VIII szkół podstawowych, rekolekcje w naszej parafii będą miały ograniczoną formę. Prosimy jednak rodziców, aby umożliwić dzieciom modlitwę w kościele i przyjechanie z nimi do parafii. W godzinach porannych dzieci ze szkoły podstawowej nr.2 nie będą miały zajęć kolidujących z rekolekcjami.

Rekolekcje dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych jednodniowe:

Klasy I – IV środa 10 marca godz. 8.30 – modlitwa

Klasy V-VIII czwartek 11 marca godz. 8.15 możliwość spowiedzi i Msza Święta

Rekolekcje poprowadzą siostry Apostolinki ze Skierniewic.

Wpis po rekolekcjach z dnia 12 marca 2021r..

Bardzo dziękuję rodzicom, opiekunom i dyrekcji Szkoły Podstawowej nr. 2 za umożliwienie dzieciom i młodzieży uczestniczenia w rekolekcjach. Z klas I _ IV obecnych było około 65 osób i oraz opiekunowie. Z klas V-VIII przyszło na Mszę Świętą ponad 50 osób. Siostry Apostolinki, s. Anna oraz pomagająca jej Ola, mówiły w tych dniach o ważności Wielkiego Postu. Przypomniały, że Wielki Post to nasza podróż aby spotkać się ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Dziękujemy za wspólną modlitwę.