Trwają rekolekcje – dni spowiedzi

Przed świętami w grudniu zamiast tradycyjnych rekolekcji planujemy dni skupienia. Można będzie skorzystać z sakramentu pojednania i uczestniczyć w Mszy Świętej w jeden wybrany dzień powszedni, żeby można było bezpiecznie się pomodlić.

Planujemy msze święte o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30 w dniach 18.19,21,22 grudnia 2020r..

Aktualizacja 19 grudnia: Zapraszamy osoby, które nie uczestniczyły jeszcze w rekolekcjach w poniedziałek 21 lub wtorek 22 grudnia. Nauki wygłosi ks. Mirosław Nowosielski wykładowca psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Proszę nie zostawiać spowiedzi na ostatnią chwilę przed świętami.

W piątek 18.12: mieszkańców Andrzejowa, Janówka, Duranowa, Sielic Kuznocina, Rokotowa ul. Żyrardowskiej.

W piątek odwiedziło nas około 90 osób na wszystkich 4 Mszach Świętych. Frekwencja była bardzo mała. Szkoda.

Kościół wyglądał w ten sposób również o godz. 10.00, 17.00 i 18.30

W sobotę 19.12:zapraszamy: wszystkie osoby mieszkające w domkach jednorodzinnych.

W sobotę przyszło trochę więcej osób szczególnie o godz. 7.00 i 18.30.

poniedziałek 21.12: mieszkańców bloków przy ul. Dywizjonu 303, Fabrycznej, Licealnej, 15 Sierpnia, Okrzei.

We wtorek 22.12. mieszkańców bloków na osiedlu Żwirki Wigury, Towarowej, Sienkiewicza, Lotników, Mickiewicza i Broniewskiego.

Kto nie może uczestniczyć w dany dzień oczywiście może przyjść w dowolnie wybranym dniu. Będziemy spowiadać w 3 konfesjonałach. Po zakończonej spowiedzi prosimy o zdezynfekowanie folii i wytarcie jednorazową chusteczką, która znajduje się na podpórce konfesjonału.