Zmarł Pan Mieczysław Stasiak 24 X 2021r.

W wieku lat 89 zmarł Pan Mieczysław, który przez wiele lat był związany z naszą parafią. Ostatnio jako emeryt dbał o otoczenie kościoła, pomagał w niedzielę przy ustawianiu aut na placu, troszczył się o podlewanie kwiatów. Odszedł nagle niespodziewanie bez choroby, narzekania na dolegliwości, w pełni sił. Osunął się na ziemię i zasnął. Każdego dnia po pracy stawał pod krzyżem, żeby się pomodlić. Pan Bóg przyjmie jego duszę do nieba, módlmy się o to wyrażając mu wdzięczność poprzez modlitwę.

Pogrzeb pana Mieczysława, który zmarł 24 października 2021 roku około godz. 10.00 odbył się w czwartek 28 X 2021r., o godz. 13.00. W pogrzebie uczestniczyła rodzina, współpracownicy, wierni oraz księża, Mariusz Makowski, Robert Sumiński, Marian Kasztalski, Jacek Skrobisz. Zmarły został pochowany na cmentarzu w mieście przy ul. Traugutta w rodzinnym grobie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.