Niedziela 22 XI ogłoszenia

XXXIV Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22 listopada 2020

1. Kościół został w tym tygodniu ponownie zdezynfekowany ozonem, ozonowano kanały wentylacyjne doprowadzające ciepłe powietrze z pieca grzewczego.
  2. W związku z pandemią po każdej Mszy Świętej wieczornej oprócz środy, odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. Pan organista będzie roznosił opłatki z zachowaniem zasad sanitarnych. Kto chciałby nabyć opłatek i wesprzeć pana organistę w jego pracy w parafii proszę o podejście do furtki i odebranie opłatka. Pan organista nie będzie wchodził do domów. Nie będzie raczej odwiedzał mieszkańców bloków, choć rozważamy taką możliwość nie wchodząc do mieszkań. Zawsze można zaopatrzyć się w opłatek przed i po Mszy Świętej w niedziele pod chórem kościoła lub w dni powszednie przed lub po Mszy wieczornej.

Porządek roznoszenia opłatków

Niedziela 22.11.2020r. od godz. 13.00; ulica 15 Sierpnia domy numery parzyste i nieparzyste

Pon-Pt od godziny 15:30

Poniedziałek: Ulice: Bojowników (za obwodnicą), Reja, Wschodnia

Wtorek: Ulice: Północna, Południowa, Torowa, Spółdzielcza

Środa: Ulice: Bojowników (do obwodnicy), Wyzwolenia

Czwartek: Ulice: Zamiejska, Wiśniowa, Wołodyjowskiego, Robotnicza, Słoneczna

Piątek: Ulice: Stadionowa, Miła, Dolna, Tartaczna, Głucha, Litewska

Sobota: Od godziny 9:00, Ulice: Okrzei, Szkolna, Mireckiego, Daleka, Drobna, Zamknięta, Otwarta, Bema, Górna, Przyszła, Klonowa, Środkowa

Niedziela 29.11.2020, od godz. 13:00: Ulice: Kopernika, Łuszczewskich, Towarowa, Załamana, Krakowska, Pionierów, Armii Krajowej, Nadbrzeżna, Wierzbowa

1. Za tydzień rozpoczynamy adwent okres przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte roratnie od poniedziałku do soboty. We wtorki i czwartki o godz. 18.00, w pozostałe dni powszednie o godz. 7.00. Zapraszamy od poniedziałku 30 listopada.
  2. Diecezja łowicka wydała kalendarz ze świętami kościelnymi i państwowymi poświęcony Kardynałowi Wyszyńskiemu.
  3. Inne informacje na stronie parafii.