Ogłoszenia Niedziela 8 XI 2020

XXXII Niedziela zwykła 8 listopada 2020

1. Według najnowszych rozporządzeń rządowych w naszym Kościele może przebywać podczas modlitwy 85 osób. Proszę osoby chore, w podeszłym wieku aby skorzystały z dyspensy biskupa łowickiego i uczestniczyły w Mszy Świętej za pośrednictwem środków masowego przekazu. Kościół został w tym tygodniu ponownie zdezynfekowany, szczególnie ławki oraz wejścia. Jeśli będzie taka potrzeba to wprowadzimy dodatkową Mszę Świętą recytowaną w niedzielę o godz. 16.30.
  2. W związku z pandemią oraz trudną sytuacją w naszej ojczyźnie po każdej Mszy Świętej wieczornej, będziemy odmawiać koronkę do Bożego Miłosierdzia. Modlitwę rozpoczniemy od poniedziałku 9 listopada.
  3. Młodzież, która chce przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zabieranie deklaracji z kościoła a po wypełnieniu oddanie w zakrystii po Mszy lub wrzucenie do skrzynki pocztowej od strony parkingu za kościołem. Na razie nie planujemy spotkania.
  4. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o dostarczenie deklaracji do zakrystii lub do skrzynki pocztowej od strony parkingu za kościołem.
  5. 11 listopada, Święto Niepodległości, Msze Święte o godz. 7.00; 10.00 i 18.00.
  6. Wypominki roczne zostały podzielone na II grupy, będziemy jak dotychczas czytać i modlić się I grupę w I i III niedzielę miesiąca, II grupę w II i IV niedzielę miesiąca.
  7. Diecezja łowicka wydała kalendarz ze świętami kościelnymi i państwowymi poświęcony Kardynałowi Wyszyńskiemu.
  8. Inne informacje na stronie parafii.