Ogłoszenia Niedziela 28.11

I Niedziela Adwentu 29 listopada 2020

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. O zwykłych porach modlitwy.
  2. W związku z pandemią po każdej Mszy Świętej wieczornej oprócz środy, odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. Pan organista roznosi opłatek z zachowaniem zasad sanitarnych. Kto chciałby nabyć opłatek i wesprzeć pana organistę w jego pracy w parafii proszę o otworzenie drzwi i odebranie opłatka. Pan organista nie będzie wchodził do domów. Zawsze można zaopatrzyć się w opłatek przed i po Mszy Świętej w niedziele pod chórem kościoła lub w dni powszednie przed lub po Mszy wieczornej.

Porządek roznoszenia opłatków

Niedziela 29.11.2020, od godz. 13:00, Ulice: Kopernika, Łuszczewskich, Towarowa, Załamana, Krakowska, Pionierów, Armii Krajowej, Nadbrzeżna, Wierzbowa

Pon-Pt od godziny 15:30 (30.11. – 05.12.)

Poniedziałek 30.11.: ulica Okrzei (bloki)

Wtorek: ulica Fabryczna (bloki)

Środa: ulica Mickiewicza (bloki)

Czwartek: Opłatek nie będzie roznoszony w tym dniu.

Piątek: ulica Broniewskiego (bloki)

Sobota 5.12.: (od godziny 09:00) Kuznocin, ulice: Licealna, Żyrardowska, Spartańska, Gwardyjska (bloki i domy)

• Dziś rozpoczynamy Adwent okres przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte roratnie od poniedziałku do soboty. We wtorki i czwartki o godz. 18.00, w pozostałe dni powszednie o godz. 7.00.
  • Szczególne zaproszenie dla dzieci komunijnych. Prosimy, aby rodzice wybrali co najmniej jeden dzień powszedni i przyszli z dzieckiem na roraty do Kościoła (wskazane jest posiadanie lampionu lub światełka). Chcielibyśmy, aby dzieci miały możliwość zobaczenia jak wyglądają roraty.
  • Diecezja łowicka wydała kalendarz ze świętami kościelnymi i państwowymi poświęcony Kardynałowi Wyszyńskiemu. Są do nabycia świece na stół wigilijny.
  • Przed świętami zamiast rekolekcji planujemy dni skupienia. W dni powszednie przed świętami będzie możliwość przyjścia na jedną z 4 Mszy Świętych i skorzystania z sakramentu pojednania.
  • W poniedziałek 30 listopada święto Św. Andrzeja Apostoła podczas mszy świętej wieczornej będziemy się modlić za naszego biskupa.
  • Inne informacje na stronie parafii.