Niedziela 5 czerwca ogłoszenia

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 5 czerwca 2022r.

1. Bardzo dziękuję za przygotowanie bierzmowania, wszystkim osobom, szczególnie ks. Mariuszowi oraz panu organiście i scholii. Wczoraj ponad 70 osobowa grupa młodzieży przyjęła sakrament z rąk ks. Biskupa Rafała Markowskiego.
  2. Dzieci komunijne zakończyły swój biały tydzień zapraszamy je na Boże Ciało na godz. 10.30 na Mszę i procesję ulicami naszej parafii.
  3. W środy nabożeństwa czerwcowe. Litanię do Serca Pana Jezusa czytamy w środy, piątki oraz soboty w pozostałe dni tygodnia, będzie śpiewana.
  4. Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpiły do komunii rok temu odbędzie się dnia 12 czerwca w niedzielę o godz. 10.30. W piątek 10 czerwca po Mszy Świętej wieczornej około 18.45 spotkanie i spowiedź dla dzieci rocznicowych.
  5. 19 czerwca w niedzielę o godz. 18.00 ks. Mariusz odprawi Mszę Świętą wraz ze swoimi kolegami kursowymi w 20 rocznicę święceń kapłańskich.
  6.  Informacje również na internetowej stronie parafii: parafiaboryszew.pl