Ogłoszenia Niedziela 29.05.2022r.

Wniebowstąpienie Niedziela 29 maja 2022r.

1. W najbliższym tygodniu zapraszamy na biały tydzień. Grupę z godz. 10.00 we wtorek i czwartek o godz. 18.00. Grupę z godz. 12.00 w środę oraz piątek o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy również w Boże Ciało na godz. 10.30 na Mszę Świętą oraz procesję.
  2. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. Litanię do Serca Pana Jezusa będziemy czytać w środy, piątki oraz soboty w pozostałe dni tygodnia będzie śpiewana. W dni powszednie po Mszy Świętej w niedziele i uroczystości przed Mszą Św. Wieczorną.
  3. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 odbędzie się w naszej parafii bierzmowanie. Bierzmowania udzieli ks. Biskup Rafał Markowski, biskup pomocniczy Archidiecezji Warszawskiej.
  4. Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpiły do komunii rok temu odbędzie się dnia 12 czerwca w niedzielę o godz. 10.30. W piątek 10 czerwca po Mszy Świętej wieczornej spotkanie i spowiedź dla dzieci rocznicowych.
  5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca o stałej godzinie modlitwy, spowiedź w piątek od 17.30.
  6.  Informacje również na internetowej stronie parafii: parafiaboryszew.pl