Niedziela 8 marca ogłoszenia

Ogłoszenia Niedziela 8 marca 2020r. II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci I – komunijnych.
  2. Dziś wieczorem 8 marca Msza Święta i modlitwa o uzdrowienie. Zapraszamy na godz. 18.00
  3. Za tydzień w niedzielę 15 marca przyjedzie do naszej parafii, ks. biskup Kościoła greko-katolickiego z Zakarpacia na Ukrainie. Ks. Biskup Milan Sasik. Będzie modlił się z nami podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 oraz o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie.
  4. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  5. Drogę Krzyżową w naszej parafii odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  6. Rekolekcje dla szkół podstawowych rozpoczną się w poniedziałek 16 marca. W poniedziałek i wtorek spotkania dla klas IV-VIII od 9.30 do 10.30, dla klas I-III od 11.00 do 12.00. W środę Msza dla wszystkich o godz. 11.00.
  7. Przypominam, że parking od strony miasta z boku Kościoła nie jest naszą własnością, nasi parafianie korzystają z niego dzięki uprzejmości właścicieli.
  8. Przypominamy również, że osoby żyjące w związku cywilnym lub bez ślubu kościelnego nie mogą zostać matką i ojcem chrzestnym.
  9. W dolnym kościele trwają prace remontowe i porządkowe. Mam nadzieję, że za kilka tygodni chętni będą mogli obejrzeć efekt tych prac.
  10. W związku z podwyższonymi opłatami za śmieci od 1 maja br. zmienione zostaną opłaty związane z dzierżawą grobu na cmentarzu. Przy okazji bardzo proszę o roztropne dekorowanie grobów tak byśmy nie musieli wywozić dużej ilości odpadów z cmentarza.
  11. W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa bardzo proszę o dbanie o higienę według wskazówek o których słyszymy w radio i telewizji.