Ogłoszenia 16 stycznia br.

Ogłoszenia Niedziela 16 stycznia 2022r.

1. Dziś o. Sylwester ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej będzie nam mówił o misjach oraz zbierał do puszki po zakończeniu Mszy Świętej ofiary na misje prowadzone przez jego zgromadzenie.
  2. Dziś o godz. 12.00 będziemy się modlić w intencji ks. Mariusza, którego imieniny wypadają w tym tygodniu w środę. Już dziś złożymy mu życzenia.
  3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania na spotkanie.
  4. Przypominam o zmienionych godzinach pracy kancelarii. Najlepiej w pilnych sprawach zgłosić się po Mszy Świętej wieczornej lub skontaktować się telefonicznie.
  5. Za tydzień o godz. 12.00 podczas Mszy Świętej będzie nam towarzyszył zespół Koderki, który będzie śpiewał kolędy. Zapraszamy.
  6. Zakończyliśmy zapisy na kolędę, do bloków i kamienic. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas w domach. Przypominamy również, że zaproszeniem do odwiedzenia domu jest uchylona furtka lub brama. Nie wchodzimy tam gdzie są one zamknięte, rozumiemy obawy oraz trudną sytuację zdrowotną związaną z pandemią. Jeszcze w tym tygodniu pomaga nam ks. Sylwester natomiast w kolędę włączył się również ks. Ryszard, który również odwiedza domy naszych parafian.
  7. Porządek kolędy do 31 stycznia 2022 roku został umieszczony w internecie w zakładce aktualności.

Porządek kolędy od 17 do 24 stycznia 2022r. Od poniedziałku do piątku od godz. 15.30 tylko domki jednorodzinne

Poniedziałek – 17 stycznia od 15.30; ul. 15 Sierpnia od ul. Pionierów w kierunku Liceum prawa i lewa strona ulicy (2 księży)

Wtorek 18 stycznia od 15.30 – 15 Sierpnia od Pionierów w kierunku Boryszewa i Głucha (dwóch lub trzech księży rozpoczniemy od sklepu Gram po lewej i prawej stronie, Wojska Polskiego – jeden ksiądz od ul Licealnej.

Środa 19 stycznia od 15.30 – Towarowa, Załamana, Sienkiewicza, Krakowska, Księcia Janusza (dwóch księży: rozpoczniemy od Towarowej i Sieniewicza w kierunku do wiaduktu), Mazowiecka jeden ksiądz,

Czwartek 20 stycznia od 15.30 – Szajnowicza (dwóch lub trzech księży, od Boryszewskiej jeden drugi od Kozłowa), od 15.30 Okrzei a potem po 18.00 Lotników (jeden ksiądz)

Piątek 21 stycznia od 15.30 – Zawiszy Czarnego (dwóch księży jeden od Boryszewskiej drugi od Kozłowa), Żyrardowska od wiaduktu w kierunku stacji paliw  (jeden ksiądz od wiaduktu w kierunku ronda, drugi ksiądz od stacji benzynowej w kierunku ronda)

Sobota 22 stycznia od 10.00 – Zamoyskiego (dwóch lub trzech księży jeden od Boryszewskiej drugi od Kozłowa)

Uwaga!!! Aktualizacja 21.01.2022r., w związku z poważnym wzrostem zachorowań na Covid, postanowiliśmy odłożyć na termin późniejszy kolędę w blokach naszej parafii. Dziękujemy za telefony i zapisy, zostały one odnotowane. Kiedy pójdziemy odwiedzić naszych parafian zdecydujemy po 13 lutego br. Na razie w związku z pandemią, nie będziemy od dnia 25 stycznia br. odwiedzać naszych parafian. Dziękujemy za zrozumienie.

ks. Jacek i księża z naszej parafii