Ogłoszenia niedziela 1 XI br.

Niedziela Uroczystość Wszystkich Świętych 2020r.

1. Zakończyliśmy kwarantannę i izolację naszych księży. Od dzisiejszej niedzieli parafia funkcjonuje normalnie, jest również czynna kancelaria.
  2. Parafia o godz. 12.00 przeprowadzi transmisję online Mszy Świętej, dla osób które chcą skorzystać z dyspensy biskupa.
  3. W związku z zamknięciem cmentarzy dziś o godz. 17.30 modlitwa różańcowa za zmarłych powierzonych w wypominkach jednorazowych oraz za zmarłych w ostatnim okresie.
  4. Jutro w dzień zaduszny Msze Święte o godz. 7.00; 10.00 i 18.00. O godz. 17.30 modlitwa za zmarłych wraz z wypominkami jednorazowymi.
  5. Nasza parafia włączy się w dniach od 1 do 8 listopada w akcję Różaniec do granic nieba. Będziemy się modlić na różańcu po zakończeniu Mszy Świętej oprócz niedzieli i środy, różaniec odmówimy o 17.30.
  6. W środę 4 listopada podczas nowenny oraz Mszy Świętej będziemy się modlić za zmarłego ks. biskupa Józefa Zawitkowskiego. Data pogrzebu nie jest jeszcze znana, ale w ten sposób chcemy w modlitwie pamiętać o zmarłym biskupie Józefie.
  7. W Mszy Świętej listopadowej imiona zmarłych zostaną podzielone na trzy grupy, będziemy je wymieniać w trakcie Mszy we wszystkie dni powszednie oprócz niedziel.
  8. W niedzielę 8 listopada rozdamy deklaracje dla osób, które chcą się przygotować do sakramentu bierzmowania. Można je zabierać po każdej Mszy Świętej. Wypełnione deklaracje należy zwrócić do zakrystii w niedzielę 15 listopada.
  9. Planowane na 8 listopada spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej na razie się nie odbędzie. Prosimy jednak o przyniesienie do zakrystii do niedzieli 15 listopada włącznie wypełnionych deklaracji.
  10. Diecezja łowicka wydała kalendarz ze świętami kościelnymi i państwowymi poświęcony Kardynałowi Wyszyńskiemu.
  11. Przypominam o zachowywaniu zasad obowiązujących w czasie pandemii: zakładaniu maseczek, zachowywaniu dystansu oraz dezynfekcji rąk. Zalecam w naszym kościele przyjmowanie Komunii na rękę. Jednocześnie informujemy, że Komunii Świętej będziemy udzielać w maseczce.
  12. Inne informacje na stronie parafii.