Ogłoszenia Niedziela 10 X 2021

Ogłoszenia XXVIII Niedziela zwykła 10.10.2021r.

1. Dziś o 16.30 spotkanie z dziećmi przystępującymi do I Komunii Świętej.
  2. Dziś Dzień Papieski obchodom towarzyszy coroczna kościelna i publiczna zbiórka środków na stypendia edukacyjne dla młodych, zdolnych niezamożnych osób z małych miejscowości organizowana przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W następną niedzielę 17.10 po Mszy o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Prosimy o wypisywanie imion zmarłych polecanych w wypominkach na zabranych z kościoła kartkach. Od dziś przyjmujemy na wypominki.
  5. Są do nabycia wkłady do zniczy Caritas w cenie 3 zł. Kupując znicz wpieramy diecezjalną Caritas w pomocy ubogim i potrzebującym. .
  6. Rozpoczęliśmy remont placu przed kościołem. Prace potrwają ponad tydzień. Niestety krzyż misyjny z przed kościoła był spróchniały i w przyszłości musimy zrobić nowy.
  • Za tydzień przed kościołem będzie prowadzona zbiórka pieniężna na terapię genową dla 5 miesięcznej Zosi. Zbiórka trwa, potrzebna jest astronomiczna suma, dlatego każdy grosz się liczy dziękuję za życzliwość.