Ogłoszenia Niedziela 17.10

Ogłoszenia XXIX Niedziela zwykła 17.10.2021r.

1. Dziś po Mszy o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. W dalszym ciągu są do nabycia wkłady do zniczy Caritas w cenie 3 zł. Kupując znicz wpieramy diecezjalną Caritas w pomocy ubogim i potrzebującym.
  3. Przypominam, w każdy piątek przed Mszą Świętą modlimy się litanią do Św. Józefa. Można Na kartce przed Mszą można do zakrystii przekazać modlitwy, które będziemy odmawiać przed figurą Św. Józefa.
  4. Za tydzień Światowy Dzień misyjny będziemy się modlić w intencji misji. Na stronie internetowej zamieściłem list papieża Franciszka napisany z tej okazji.
  5. Przy wejściu do świątyni od strony parkingu został zamontowany automat z wodą święconą, aby go uruchomić trzeba trochę głębiej włożyć rękę na kropielnicą.
  6. Bardzo dziękuję za ofiary. Trwają prace na placu przed Kościołem obecnie układana jest kostka. Granit na schodach jest w bardzo złym stanie doraźnie zostały wymienione najbardziej popękane płyty. Koszt wymiany 5 m2 płyt z granitu to wydatek ponad 2500 zł.
  • Przed kościołem prowadzona jest zbiórka pieniężna na terapię genową dla 5 miesięcznej Zosi. Zbiórka trwa, potrzebna jest astronomiczna suma, dlatego każdy grosz się liczy dziękuję za życzliwość.