Ogłoszenia niedziela 12 XII

Ogłoszenia III Niedziela Adwentu zwykła 12.12.2021r.

1. Dziś wizytacja kanoniczna biskupa Wojciecha Osiala w naszej parafii. O godz. 6.55 przywitam biskupa przed głównymi drzwiami kościoła. Msze Święte jak zwykle w każdą niedzielę. O godz. 16.30 dodatkowa Msza Święta dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej. Na godz. 9.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania, po Mszy krótkie spotkanie.
  2. Roraty w naszym kościele jak to mamy w zwyczaju będą odprawiane od poniedziałku do soboty. Poniedziałek, środa, piątek i sobota o godz. 7.00; wtorek i czwartek o godz. 18.00. Na wieczorne roraty zapraszamy również dzieci.
  3. Oprócz rorat, dorosłych zapraszam na modlitwę poranną z brewiarza od poniedziałku do piątku do dolnego kościoła na godz. 6.00.
  4. Pan Daniel organista roznosi opłatki. Jak w poprzednim roku, proszę o wyjście do drzwi tak by nie wchodził do domu. Pan Daniel będzie roznosił opłatek zachowując zasady sanitarne. Przypominam, że ofiary które są składane przy tej okazji są wyrazem naszej wdzięczności za jego zaangażowanie w parafii.
  5. Są do nabycia duże świece na stół wigilijny nie będzie małych świec w tym roku.
  6. Po tej niedzieli chcielibyśmy odwiedzić chorych zapisy w zakrystii.