Ogłoszenia Niedziela 13.03.2022r.

Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu 13.03.2022r.

1. W piątek Droga Krzyżowa, o godz. 17.15; Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.30 przed Mszą Świętą wieczorną. Modlitwa poranna jutrznia wraz z czytaniami codziennie od poniedziałku do piątku o 6.00 w kościele dolnym wejście od parkingu.
  2. Dziś w niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 16.30 dla dzieci I komunijnych.
  3. o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i modlitwę o uzdrowienie.
  4. Rekolekcje w naszej parafii będą w III Niedzielę W. Postu, Będą trwały od 20 do 22 marca poprowadzi je ks. Adam Domański proboszcz z Żyrardowa. Osoby, które zamówiły Msze Święte 21 marca i 22 marca wieczorem, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Nauki rekolekcyjne w za tydzień poniedziałek i wtorek o 10.00; 17.00 i 18.30. Spowiedź możliwa również na Mszy Świętej o godz. 7.00.
  5. Bardzo proszę rodziny, które przyjęły do swoich domów albo objęły opieką osoby z Ukrainy, aby po Mszy zgłosiły się do proboszcza. Dla tych osób jest przewidziana pomoc z Caritas.
  6. Wczoraj do ks. Stefana oraz sierocińca w Korolevie, dotrał drugi transport darów. Jeszcze raz dziękuję za ofiary jakie złożyliście na ten cel. W transporcie, który dotarł przez granicę węgiersko-ukraińską było między innymi jedzenie dla małych dzieci, pieluchy i środki higieny.
  7. W Gościu Niedzielnym napisano o naszej parafii i pierwszym transporcie pomocy udzielonej za pośrednictwem ks. Stefana sierocińcowi na Ukrainie.
  8. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Na każdej Mszy Świętej będziemy zapraszani świadectwem wiary. Katechezy we wtorki i piątki o godz. 19.00.