Ogłoszenia Niedziela 24 X

Ogłoszenia XXX Niedziela zwykła 24.10.2021r.

1. Za tydzień spotkanie dla dzieci I komunijnych po Mszy Świętej o godz. 10.30.
  2. Dziś modlimy się w intencji misji w Światowy Dzień Misyjny.
  3. Za tydzień w parafii będziemy gościć ks. Ryszarda Hlawę pallotyna, który będzie mówił na temat świętości życia.
  4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz dzień zaduszny.
  5. W Uroczystość Wszystkich Świętych poniedziałek Msze Święte w następującym porządku:

– 7.00, 9.00 i 18.00 w Kościele o godz. 12.00 na cmentarzu (nie ma Mszy o godz. 10.30), Po Mszy Świętej o godz. 12.00 procesja i modlitwa za zmarłych na cmentarzu.

W dzień zaduszny wtorek : Msze według porządku dnia powszedniego o godz. 7.00; 10.00 i 18.00

• Bardzo dziękuję za ofiary. Trwają prace na placu przed Kościołem obecnie układana jest kostka. Gotowe są już schody i oraz znaczna część placu. Powoli reperowane są granitowe schody, jest to jednak praca doraźna. Od strony ulicy zostały już ułożone nowe schody. Osoby wychodzące z kościoła, które przyszły pieszo proszę aby nie korzystać z asfaltowej jezdni tylko ułożonego chodnika z kostki.