Ogłoszenia Niedziela 19.09

Ogłoszenia XXV Niedziela zwykła 19.09.2021r.

1. Za tydzień 26 września po Mszy o godz. 10.30 pierwsze spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Komunii Świętej w maju 2022r.
  2. Młodzież która chce przygotować się do sakramentu bierzmowania w połowie 2022roku zapraszamy również po Mszy o godz. 9- ej 26 września.
  3. Do scholii dziecięcej przychodzi już trochę dziewczynek, ale jeszcze raz ponawiam prośbę do dzieci ze szkoły podstawowej, zachęcam do przyjścia na próbę scholii, zajęcia prowadzi pan Daniel soboty o godz. 10.00.
  4. Proszę o sprawdzenie na internetowej stronie parafii intencji, które zostały zamówione we wrześniu oraz do połowy października. Jest jeszcze kilka intencji gdzie mamy tylko wpisane adresy zamawiających.
  5. W minionym tygodniu zostały umyte wszystkie drzwi wewnętrzne w świątyni. Od poniedziałku rozpocznie się czyszczenie podłogi głównej nawy świątyni oraz konserwacja posadzki w prezbiterium.