Ogłoszenia Niedziela 26.09.br

Ogłoszenia XXVI Niedziela zwykła 26.09.2021r.

1. Dziś 26 września po Mszy o godz. 10.30 pierwsze spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Komunii Świętej w maju 2022r.
  2. Również dziś spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w połowie 2022roku zapraszamy po Mszy o godz. 9- ej.
  3. Dziś odbywa się coroczne liczenie wiernych.
  4. Trwają zajęcia scholii dziecięcej prowadzi ją pan Daniel organista w soboty o godz. 10.00.
  5. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy Św. wieczornej od 1 października. W niedziele o godz. 17.30.
  6. W nadchodzącym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. O zwykłej porze modlitwy, spowiedź w piątek od godz. 17.00.
  7. Przed poświęceniem figury św. Józefa w niedzielę 10 października będziemy się modlić nowenną. Modlitwę odmówimy przed wieczorną Mszą Świętą.
  8. Proszę o sprawdzenie na internetowej stronie parafii intencji, które zostały zamówione we wrześniu oraz do połowy października. Jest jeszcze kilka intencji gdzie mamy tylko wpisane adresy zamawiających.
  9. Bardzo dziękuję za odnowienie nadstawy nad figurą Matki Bożej przed kościołem. W minionym tygodniu zakonserwowano i odnowiono posadzkę w prezbiterium. Ponadto wypolerowano posadzkę w kościele na powierzchni około 180 m2. Zostały umyte wszystkie drzwi wewnętrzne w kościele dolnym.