Ogłoszenia Niedziela 25.09

1. Za tydzień w niedzielę 2 października spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania po Mszy o godz. 9.00 oraz dzieci do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 10.30.
  2. Przypominam w miesiącu październiku w parafii będą nam pomagać księża emeryci z domu emeryta lub inni zaproszeni księża z powodu choroby ks. Ryszarda.
  3. Od 1 października sobota rozpoczniemy różaniec. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy wieczornej w środę sobotę i niedzielę o 17.30.
  4. W najbliższą sobotę po Mszy porannej różaniec fatimski a w niedziele wystawienie od godz. 17.00.
  5. Chcielibyśmy do połowy października skompletować listę świeckich lektorów, którzy czytaliby lektury na mszach niedzielnych, kiedy nie ma ministrantów. Nie trzeba się ubierać w komże czy alby. Proszę osoby, które czują się na siłach, aby czytać o zgłaszanie się do mnie do zakrystii. Po 15 października będzie spotkanie organizacyjne i informacyjne dla czytających.
  6. Zakończyliśmy układanie kostki na cmentarzu koszt ułożenia chodników wyniósł ponad 7000 PLN. Trwają prace przy układaniu kostki, odwadnianiu i oświetleniu na parkingu za kościołem.