Ogłoszenia Niedziela 26 grudnia 2021

Ogłoszenia Niedziela Świętej Rodziny 26.12.2021r.

1. W najbliższym tygodniu 31 grudnia o godz. 18.00 dziękczynna Msza Święta kończąca rok kalendarzowy.
  2. 1 stycznia sobota Msze Święte w porządku niedzielnym od godz. 9.00 nie ma Mszy Świętej o godz. 7.00. 2 stycznia niedziela Msze Święte jak zwykle w niedzielę od godz. 7.00. W niedzielę 2 stycznia wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  3. Przypominamy, że w czasie kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna. Pilne sprawy proszę umawiać telefonicznie lub załatwiać po Mszach Świętych porannych lub wieczornych.
  4. Założenia dotyczące kolędy po Bożym Narodzeniu i Nowym Roku
  • Wchodzimy do domów gdzie uchylona jest furtka wejściowa, jeśli furtka lub brama są zamknięte, znaczy to, że z różnych powodów nie zostaniemy przyjęci. Wiemy, że panuje pandemia i jeśli są jakiekolwiek przeciwwskazania, by przyjąć nas po kolędzie jak najbardziej przyjmujemy to ze zrozumieniem.
  • W czasie wizyty i wspólnej modlitwy prosimy o zachowanie zasad sanitarnych, które z naszej strony też będziemy przestrzegać.
  • Na kolędę wyruszymy w zmniejszonym składzie, ks. proboszcz i ks. Mariusz, w związku z powyższym będzie przebiegać wolniej. Nie sugerujmy się planem lat poprzednich. Najpierw pójdziemy na wioski potem do bloków.
  • W przypadku bloków również tych na Rokotowie, będziemy prosili o wcześniejsze osobiste zaproszenie. Kolędę w blokach rozpoczniemy najwcześniej na przełomie drugiego i trzeciego tygodnia stycznia. W zależności od ilości zgłoszeń wyznaczymy ilość bloków na dany dzień. By przyjąć nas po kolędzie w blokach, prosimy wybrać jedną z form; zapisać się na listę w zakrystii po Mszy Świętej, albo zgłosić telefonicznie na numer parafii albo smsem (pisząc kolęda i adres).

Porządek odwiedzin duszpasterskich  – Kolędy w dniach po Bożym Narodzeniu do Nowego Roku

Wtorek 28 grudnia: Sielice, Duranów i Andrzejów Duranowski od nr 1 do numeru do 27 włącznie. Jeden ksiądz rozpocznie od nr 27 i pójdzie w kierunków Sielic, drugi rozpocznie od Sielic i pójdzie w kierunku Andrzejowa Duranowskiego. Kolędę rozpoczniemy od 9.30.

Środa: 29 grudnia: od 9.30 Andrzejów Duranowski pozostałe numery; jeden ksiądz rozpocznie od strony Janówka a potem pójdzie w kierunku Sielic, drugi ksiądz z tej samej strony od Janówka drogą w kierunku osiedla nowych domków i Verony.

Czwartek 30 grudnia: od 9.30 Janówek Duranowski od numeru 1 drugi ksiądz Rokotów numery od Orłowa do zakrętu do zakrętu włącznie. Porządek kolędy w tygodniu po Nowym Roku ogłosimy w Niedzielę 26 grudnia.

Od 7 stycznia do 15 stycznia w kolędzie będzie nam pomagał ks. Sylwester, zakonnik który mieszkał na terenie parafii Rybno, zna Sochaczew i naszą parafię.

3 stycznia poniedziałek – do 15.30 ul. Reja oraz Kuznocin od strony Dachowej do obwodnicy

4 stycznia wtorek – od 15.30 Bojowników za obwodnicą oraz Wyzwolenia za obwodnicą, ul. Północna, a także ul. Wschodnia (2 księży jeden rozpocznie od ul. Północnej, drugi od ul. Fabrycznej)

5 stycznia środa – od 15.30 Spółdzielcza jeden ksiądz od ul. Fabrycznej, drugi ksiądz ul Torowa a potem ul. Spartańska około 17.30

7 stycznia piątek – od 15.30 (3 księży) Zamiejska, Wiśniowa, Robotników, Wołodyjowskiego, Otwarta około 18.00 ul. Zamknięta