Ogłoszenia Niedziela 31 maja

Ogłoszenia Zesłanie Ducha Świętego 31.05.2020r.

1. Biskup łowicki Andrzej F. Dziuba, zniósł dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. W związku z tym nie będziemy już transmitować Mszy z naszego Kościoła on-line.
  2. Za tydzień Mszę Świętą prymicyjną o godz. 12.00 odprawi w naszym Kościele ks. Damian Wiśniewski, który w Wielkim Poście odbywał u nas praktyki diakońskie.
  3. We wtorek 2.06. o godz. 18.00. Msza Święta w której będą uczestniczyć koledzy kursowi ks. Marka, który w tym dniu obchodzi rocznicę święceń.
  1. W miesiącu czerwcu. Nabożeństwo po Mszy Świętej wieczornej. Zaraz po nabożeństwie, różaniec w intencji o ustanie pandemii.
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Czwartek wieczorna adoracja po Mszy, piątek spowiedź od 17.00, sobota różaniec fatimski, niedziela o 17.30 wystawienie i litania do Serca Jezusowego.
  3. Na ławkach zostały przyklejone białe kółka. Prosimy o siadanie na wyznaczonych kółkiem miejscach, w ten sposób lepiej zachowamy dystans pomiędzy osobami w ławkach.
  4. Co do procesji w Boże Ciało. Tradycyjna ulicami naszej parafii nie odbędzie się. Rozważamy dwa inne warianty: Procesja wokół Kościoła lub symboliczne 4 ołtarze w Kościele i procesja wewnątrz świątyni. Szczegóły podamy za tydzień.
  5. W dalszym ciągu przypominamy przepisy sanitarne. Spowiedź w konfesjonale pod chórem, prosimy dezynfekować folię i podpórkę na ręce. Komunia święta jak dotychczas prosimy o zdezynfekowanie rąk. Przypominamy o maseczkach. Nasz Kościół jest bardzo duży musimy tym bardziej dbać o higienę.
  6. Tace zbieramy podczas dziękczynienia. Jednocześnie bardzo dziękuję za ofiary.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tak Rodzinie, Niedziela i Gość Niedzielny, po zabraniu prasy ofiarę proszę umieścić w koszyczku.