Ogłoszenia niedziela 7 czerwca

Niedziela Trójcy Świętej

1. Biskup łowicki Andrzej F. Dziuba, przedłużył czas na wypełnienie obowiązku przystąpienia do Komunii Świętej w okresie wielkanocnym do dnia 14 września 2020 roku.
  2. Dziś Mszę Świętą prymicyjną o godz. 12.00 odprawi w naszym Kościele ks. Damian Wiśniewski, który w Wielkim Poście odbywał u nas praktyki diakońskie.
  3. W miesiącu czerwcu. Nabożeństwo po Mszy Świętej wieczornej. Zaraz po nabożeństwie, różaniec w intencji o ustanie pandemii.
  4. Msze Święte w Boże Ciało godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 12.00 i 18.00. Nie ma Mszy o godz. 16.00. Po Mszy o godz. 12.00 procesja wokół Kościoła z 4 ołtarzami. Bardzo proszę jeśli jakieś panie mogą nas wspomóc dużym wazonem z kwiatami na ołtarz w Boże Ciało, to poproszę o zgłoszenie się do zakrystii zaraz po Mszy. W Boże Ciało parking za kościołem o godz. 12.00 będzie częściowo zamknięty, aby ułatwić przejście procesji, korzystajmy z parkingu obok kościoła i za garażami. Prosimy nie parkować na zarezerwowanych miejscach.
  5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, który odbędzie się po wakacjach dnia 17 września, zapraszamy na spotkanie w kościele po Mszy Świętej w niedzielę o godz. 9.00, dnia 21 czerwca za dwa tygodnie.
  • Na ławkach zostały przyklejone białe kółka. Prosimy o siadanie na wyznaczonych kółkiem miejscach, w ten sposób lepiej zachowamy dystans pomiędzy osobami w ławkach.
  • W dalszym ciągu przypominamy przepisy sanitarne. Spowiedź w konfesjonale pod chórem, prosimy dezynfekować folię i podpórkę na ręce. Komunia święta jak dotychczas prosimy o zdezynfekowanie rąk. Przypominamy o maseczkach. Nasz Kościół jest bardzo duży musimy tym bardziej dbać o higienę.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tak Rodzinie, Niedziela i Gość Niedzielny, po zabraniu prasy ofiarę proszę umieścić w koszyczku.