Ogłoszenia Niedziela 5 marca br.

II Niedziela Wielkiego Postu 5 marca 2023r.

1. Dziś po Mszach Świętych będziemy przyjmować intencje na rok 2024r. Prosimy zamawiać max 2 intencje w niedzielę. Z powodu dużej ilości osób proszących w dni powszednie o intencje w godzinach wieczornych, w każdą sobotę wieczorem jeden ksiądz będzie odprawiał intencje trzech zgłoszonych rodzin podobnie jak ma to już miejsce w piątek wieczorem.
  2. Również dziś o godz. 17.00 spotkanie KŻR.
  3. Za tydzień o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania a na po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie z dziećmi komunijnymi.
  4. Gorzkie Żale o godz. 17.35 w każdą niedzielę Wielkiego Postu.
  5. Na godz. 17.15 w piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową w tym tygodniu szczególnie dzieci.
  6. W kaplicy za ołtarzem codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 modlitwa poranna z psalmami i czytaniami z Pisma Świętego i Ojców Kościoła.
  7. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych planowane są w czwartek i piątek 16 i 17 marca w godzinach przedpołudniowych, szczegóły podamy przed rekolekcjami.
  8. Za tydzień o godz. 18.00 Msza Święta i modlitwa o uzdrowienie zapraszamy.