11.11 Św. Wiktorii i Święto Niepodległości

11 listopada obchodzimy dwie uroczystości:  kościelną – Św. Wiktorii patronki naszej diecezji, męczennicy z pierwszych wieków chrześcijaństwa; państwową – 11 listopada przypada 96 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po ponad 100 latach zaborów.

Św. Wiktorio módl się za nami. Polecamy ci naszą ojczyznę, rodaków w kraju i za granicą, upraszaj im u Boga wiarę, aby tak jak ty zaufali Panu, aż po kres życia.

Na stronie diecezji łowickiej znajduje się zaproszenie Bp. Łowickiego, Andrzeja Franciszka Dziuby do wzięcia udziału w centralnych uroczystościach w Łowiczu, poświęconych Św. Wiktorii. My zapraszamy na Mszę Św. w intencji ojczyzny do naszej parafii na godz. 18.00. Ponadto odprawimy tego dnia Msze Św. o godz. 7.00 i 10.00, wg porządku świątecznego.