Diecezjalne spotkanie młodych 9.09.br.

Zapraszamy serdecznie wszystkich MŁODYCH duchem i ciałem, na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży 9 września 2017r. na Muszli Koncertowej w Łowiczu.

Będzie to czas radosnego uwielbienia Pana Boga, doświadczenia Jego obecności w Sakramencie Pokuty i Pojednania oraz w Eucharystii, a także przeżycia we wspólnocie młodych serc radości z bycia uczniem Chrystusa.

Program spotkania:

9.00 Zawiązanie Wspólnoty
9.30 Koncert Uwielbienia (wystąpią m.in.: Grzegorz Kloc, Dobromir Makowski – RapPedagogia, zespół muzyczny kapłanów Spes Nostra, JEDNO CIAŁO)
12.30 Eucharystia
13.30 Poczęstunek
Podczas spotkania będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania, a także rozmowy z przedstawicielami różnych zgromadzeń zakonnych, WSD w Łowiczu oraz członkami ruchów i wspólnot charyzmatycznych działającymi na terenie naszej diecezji.

ks. Jacek Zieliński
Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

Odjazdy autokarów: Chodaków 7.30, zapisy ks. Roman; Trojanów 7.45, zapisy ks. Cezary; Św. Wawrzyniec o 8.00 zapisy ks. Tomasz; Boryszew o godz. 8.10 zapisy ks. Witold Panek. Cena wyjazdu 10 zł.