Ks. Krzysztof zostaje proboszczem

W dniu dzisiejszym tzn. 30 czerwca dowiedzieliśmy się, że ks. Krzysztof Chmielewski został mianowany proboszczem w parafii pw. M.B. Częstochowskiej w Grzymkowicach-Bykach.

krzysztof pożegnaie02W imieniu naszej wspólnoty parafialnej pragnę bardzo podziękować ks. Krzysztofowi Chmielewskiemu za trzy lata posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Ks. Krzysztof został mianowany od soboty 4 lipca proboszczem parafii Grzymkowice-Byki k/ Białej Rawskiej. Nowomianowanemu księdzu proboszczowi życzymy by Matka Boża Nieustającej Pomocy wspierała go w tej nowej rzeczywistości. Życzymy Bożego błogosławieństwa i wiele radości z bycia proboszczem.

Ta niespodziewana zmiana zaskoczyła nas wszystkich, dlatego pożegnanie ks. Krzysztofa odbywa się pod nieobecność proboszcza i ks. Krzysztofa Przesmyckiego. W ich imieniu ks. Marian pożegna Ks. Chmielewskiego i powita ks. Roberta Sumińskiego, który będzie w naszej parafii nowym wikariuszem. Ks. Robert był w ostatnim czasie wikariuszem w Białej Rawskiej, pochodzi z Łowicza, a święcenia kapłańskie przyjął w 2001 roku. Ks. Robertowi życzymy by doświadczał dobra i życzliwości w naszej parafii.

ks. Proboszcz Jacek