Bal Wszystkich Świętych 31 X 2023

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy dzieci z klas podstawowych na Bal Wszystkich Świętych. Rozpoczniemy modlitwą Mszą Świętą o godz. 18.00 podczas, której uroczyście wprowadzimy do naszego kościoła relikwie rodziny Ulmów, rodziców Józefa i Wiktorii oraz szóstka dzieci: Stasia, Basi, Władka, Franciszeka, Antosia i Marii. (+23 na 24 marca 1944 roku w Markowej na Podkarpaciu).

Dzieci zapraszamy by przebrały się za świętego albo świętą. Rodziców zapraszamy na różaniec lub Mszę i różaniec. Ostatni różaniec w październiku rozpoczniemy o 18.30. O godz. 19.00 udamy się do kościoła dolnego by rozpocząć Bal, który poprowadzi wodzirej Jaguar. W trakcie wspólnej zabawy nie zabraknie konkursów, tańców oraz wybierzemy najlepiej przebrane dzieci. Prosimy przynieść też plakaty różańcowe ponieważ rozdamy nagrody.

Jeśli rodzice chcieliby upieć ciasto to serdecznie zapraszamy. Można je zostawić w kościele dolnym na przygotowanych tam stołach. Parafia zapewnia napoje oraz cukierki.

Serdecznie zapraszamy.

ks. Jacek, ks. Bartek rodzice i dzieci