Bierzmowanie 17.09.2020 roku – galeria

Podczas wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00 w naszej świątyni, dnia 17 września 2020 roku, sakramentu bierzmowania zgromadzonej młodzieży (50 osób), udzielił ks. biskup Andrzej Franciszek Dziuba. Termin bierzmowania pierwotnie planowany w maju br., został przesunięty ze względu na pandemię. Podczas Mszy Świętej modlili się jeszcze z ks. biskupem: ks. Stefan Samborskyi, ks. Andrzej Sylwanowicz, ks. Andrzej Sałkowski proboszcz parafii Rybno, ks. Mariusz Makowski oraz ks. proboszcz Jacek Skrobisz. W konfesjonale spowiadał ks. Ryszard Pajda.

W trakcie Mszy jak zwykle zostały poświęcone krzyże. Dużo chłopców wybrało jako imię do bierzmowania Jan, natomiast wśród dziewcząt popularne było imię Klara. Podczas śpiewu dzielnie wspierała zgromadzonych parafialna schola dorosłych Nieustający w Maryji. Na zakończenie po podziękowaniu złożonym przez młodzież parafii, ks. biskup udzielił wszystkim błogosławieństwa. Poniżej galeria zdjęć z uroczystości wykonana przez naszego praktykanta kleryka Bartłomieja Jaska z V roku WSD w Łowiczu.